Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszióból ki lehet...

A depresszióból ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés
Pszichiátrián fekszek. Depresszió és beszűkült tudatállapot miatt kerültem ide.
2016. febr. 20. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ki lehet gyógyulni, de magadnak is sokat kell tenni ellene. Testmozgás, vitaminok, relaxáció, légzésgyakorlat sokat segít.
2016. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
igen ki lehet, pozitív gondolkodás móddal és egy új társaság segítségével, akik kizökkentenek ebből a szituból.
2016. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet..nekem tíz évig tartott..volt egy annyira mély időszakom, hogy 1évig csak feküdtem..most alig tudom elhinni, hogy mennyi szenvedésen vagyok túl..

Gyógyszereket nem szedtem hosszútávon..nem voltam rá hajlandó, úgyhogy erről nincs tapasztalatom

Most utólag azt mondom, hogy idegkapcsolatokat kellett újból építenem, mert olyan szinten be volt szűkülve a tudatom..

A hit a legfontosabb azt hiszem, én pl.minden pillanatban hittem benne, hogy jól leszek..

Társaságot nehéz találni akinek nem terhes ilyenkor az ember..

Tényleg mindent meg kell tenni testi szinten:légzőgyakorlatok, izmok -ízületek nyújtása, szauna,kiegyensúlyozott étrend..az alvás nekem nagyon felborult..de a napközbeni nyugtalanság , bizonytalanság érzés szorongás -félelem a felelős ugye érte..csak akkor tud az ember elaludni ha ezek enyhülnek..nekem egyszercsak beállt:)))

Sok testi szenvedésen vagyok túl, meg nem értettségen..

Betegségtudatot nem érdemes a fejedbe ültetni..Célokat tűzz ki magadnak..ami hihetetlenül segített még nekem, hogy beiratkoztam ének órára, a leggyógyítóbb volt. Kilazított, felszabadított.

Nem vagyok hívő, de isten óvjon..egy egészséges ember akinek csak a tudata szűkült sokkal jobb életre érdemes!

2016. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos,hogy ha majd kikerülsz az osztályról,és jól leszel,utána is rendszeresen járj kontrollra,én 3-szor estem vissza az elmúlt 20 évben,mert nem érdekelt a dolog egyszerűen,mikor jól voltam.Nagy hiba volt,most éppen fél éve próbálok talpra állni.
2016. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. febr. 27. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!