Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiaával, pánikbete...

Szociális fóbiaával, pánikbetegséggel küzdő emberek ti mit dolgoztok? Va olyan aki emberekkel foglalkozik mert mondjuk olyan a szakmája de a betegség megnehezíti? Van olyan is aki emiatt nem tud dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül mondanám, hogy szociális fóbiám van, de hasonló...Emberekkel dolgozom, ráadásul férfiként rengeteg nő között, ami megint csak nem egyszerűsíti meg a dolgot. De ez nem hogy rossz, mivel kedvelnek, ha nem is vagyok nyitott eléggé, sokat segít javítani ezen az állapotomon, mióta itt dolgozom sokat fejlődtem ilyen szinten.
2016. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az a munka, hogy gyógyítja őket az ember . . .
2016. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan is, aki nem tud így dolgozni, én ilyen vagyok (legalábbis tartósan nem tudok elhelyezkedni). Bár nekem mellette van más pszichés bajom is (depresszió, személyiségzavar), amit se az orvosaim, se a családom nem vettek komolyan... Aki ilyen betegségekkel tud dolgozni, az az én szememben szerencsés!
2016. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szabóo Péterrr válasza:
38%
Szerencsés? Inkább Qva bátor, és nem hagyja magát kitaszítani, mivel elhiszi és tudatában van minden egyes pillanatban, hogy ugyanolyan teljesértékű ember, mint bárki más ! Fel a fejjel emberek.
2016. febr. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se hagyom magam kitaszítani, de annyi kudarc ért már ilyen téren, hogy belefáradtam. Ha találok is munkát, egyik se lesz hosszútávú, különböző okok miatt.
2016. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már 3éve nem tudok dolgozni... Pánik, agorafóbia, depresszió
2016. febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Maya0120 válasza:
Sziasztok! Én vagyonőrként dolgozom 24/48-as szolgálatban. (nő vagyok) Havi 240 vagy 264 órát dolgozom. Pánikbeteg vagyok már 2009 óta,de van némi agorafóbiám és generalizált szorongásom is. 6 éve dolgozom ebben a szakmában és sok emberrel kommunikálok. Nekem nem az emberekkel van bajom hanem a 24 óra munka végeztével a pihenőnapokkal.Otthon sokszor vagyok rosszul és úgy érzem egyre rosszabb,a 6 év elteltével most kezdem úgy érezni,hogy olyan szinten felborult a szervezetem egyensúlya,olyan érzésem van,mint ha már nem bírná a szervezetem ezt az össze-visszaságot és kiégnék.Már 1 éve nem jó semmi itthon a sok rosszulléttől,nincs erőm sem kedvem semmihez ez miatt.Mit kellene dolgozni nekünk pánikbetegeknek?Ez egy baromi jó kérdés? Gondoltam megosztom Veletek az én életem egy kis részét.Ja,és kérem bunkók ne kommentáljanak. :-)
2016. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!