Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichiátert át lehet verni?

Egy pszichiátert át lehet verni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem azoktól, akiknek van tapasztalata/hozzáértése, hogy ha egy ember, aki nem teljesen beszámítható, viszont jó színész, át tudná-e vágni a pszichiátert, mikor mondjuk a gyámság alá helyezés ügyében vizsgálják?
2016. márc. 3. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nagyon is beszámíthatónak kellene ehhez a színészi teljesítményhez lenni.
2016. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valamelyik pszichiáter átvágható de valamelyik nem.

Ezt így eldönteni nem igazán lehet.

Jött már hozzánk valaki, akinek előnye származott volna, ha a pszichiátrián tölthet X napot.

Az orvosa elég fáradt volt és elhitte a színészkedését. Majd másnap más orvoshoz került, aki rövid időn belül megállapította X módon (ezt most nem írom le konkrétan), hogy színészkedik, majd távozásra lett felszólítva az illető.

2016. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Át lehet verni. Mindenkit át lehet. Téged is átvernek. Lásd a kormány. :D
2016. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ártunk és Ormányunk ebben nagy szagértő.

De egy pszichiáter ismeri a színészi trükköket és résen van.

2016. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De itt most nem a normális akar bolondot játszani, hanem fordítva!
2016. márc. 3. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Fordítva? Egy őrült nem tudja magáról, hogy őrült és nem is úgy gondolkozik, tehát nem is színlelné azt. Egy pszihopatán meg látszódhat az. Fordítva simán lehet nem úgy ahogy akarod, egy normális ember eltudja játszani, azt hogy szorongásai és pánikrohamai vannak...
2016. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 értem én, azért írtam az 1-est. Nagyon nehéz lenne eljátszania, nem lehet.
2016. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!