Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitől kérjek segítséget, hogy...

Kitől kérjek segítséget, hogy megszabadítson? (többi lent )

Figyelt kérdés
Pszihológusra nincs pénzem,nagoyn drága..viszont nem tudom hogy pszihiátriára fordulhatok e ezzel.....Segítsetek kérlek:alapjáraton vidám természetű,szociális vagyok, azonban az elmult 2 honapban napont 3órát sirok,régi családi megnem emésztett dolgokon görcsölök,de társaságban nem tör ez rám. Az után amikor menjek folyton rettgeek,pisztolytól félek, és bűnözéstől,a metrón is jol megnézem ki mellé üljek le..nem tudom mit kéne tennem

2016. márc. 3. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mindenhol vannak ingyenes pszichológusok, kórházakban, rendelőintézetekben keresd őket. Pszichiátriára is fordulhatsz ilyen panaszokkal, nem fognak elhajtani. Időnként bárkire rájöhet egy kis szorongás, viszont jó, hogy te ezt felismerted, és rájöttél, hogy segítségre van szükséged. Szurkolok, hogy találj egy jó szakembert!
2016. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod ! :)
2016. márc. 3. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy partnert, és menjen a kettyintés ezerrel. Vagy nyúlj bélyeghez.
2016. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!