Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióban van itt olyan,...

Depresszióban van itt olyan, akire pozitívan hatott az antidepresszáns? Aki jelentősen javult tőle? Melyiket szedted?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az antidepi elmaszkolja a tüneteket, nem kezeli a valós okot
2016. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
igen, Cymbalta.Jó.
2016. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abszolút nem segített. Csak tüneti kezelés, nem old meg semmit. Nekem még rontott is az állapotomon, mert hiába éreztem magam vidámnak, felszabadultnak, belül ugyanúgy mardosott a kétségbeesés, és ez az ellentmondás akkora belső feszültséget okozott bennem, hogy inkább felhagytam az antidepresszánssal.

Nekem a terápia segített, az ugyanis az okokkal foglalkozott, nem a tünetekkel.

2016. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De kizárt dolog, hogy a terápia megoldja a depresszió fizikai tüneteit. A fáradságot, álmosságot, nyomott hangulatot, étvágytalanságot, alvászavart... Igazi, valódi depresszióról beszélek, nem ilyen szerelmi csalódás meg ilyenek. Ahol rosszkedv brutális fizikai tünetekkel jár.
2016. márc. 7. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter által diagnosztizált depresszióm volt, az ágyból is alig tudtam kikelni, csak a falat bámultam és/vagy bőgtem hónapokon keresztül, 12 kilót fogytam és megoldotta a terápia.
2016. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ajánlanám a szedését ha érdekel minimálisan is a nemi életed és szeretnél még emberi érzelmeket érezni életed hátrelevő részében....sajnos végleg tönkre teheti mindkettőt már 1-2 szem is..


A gyógyszergyárak átverik az embereket..


[link]


[link]

2016. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zoloft,Sertralin Sandoz.Nekem ez vált be,pedig már a vécére sem volt erőm kimenni,nemhogy az utcára,vagy dolgozni.Egy hónap alatt sokat javultam nagyon.Érdekes,hogy sok másik szer viszont vagy nem segített,vagy rosszabbul voltam tőlük.De ha nagyon beteg az ember(nem tud már aludni,enni,nagyon gyenge),és nincs szervi baja,akkor kell gyógyszer.Anélkül évekig csak szenved a beteg.
2016. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!