Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi pár szál cigi belefér...

Napi pár szál cigi belefér ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nyugtatot es antidepresszánst kell szednem.

21L


Ezek mellett szabad dohányozni?


(A gyogyszereim frontin és escitalopram)



2016. márc. 3. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ne cigizz
2016. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyit eddig is szivtam, csak azt nem tudom, hogy a gyogyszerek mellett szabad-e.
2016. márc. 3. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Semminek nem tesz jót a cigizés, csak a cigiiparnak. Sem az egészségnek, sem a kapcsolatoknak, a betegségeket is több esetben rontani szokta vagy "segít" előidézni azokat, a fizikai, mentális állapotunk is rosszabb lehet tőle és a gyógyszerek hatását is befolyásolhatja stb. stb.

Szóval ezekre a gyógyszerekre sem ajánlom és arra sem, amire kapod.

2016. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szabad,semmi közük egymáshoz
2016. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Biztos szedni akarod? Fontos, hogy tudd, végleges szexuális és érzelmi diszfunkciót okozhat. Nekem személy szerint ugyanazzal az antidepresszánssal van tapasztalatom, amit fent említettél.....


[link]

2016. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Szabad", igen, semmi közük egymáshoz. Nyilván káros mindkettő, de mégse egy ilyen időszakban akard hirtelen megvonni magadtól, van most épp elég bajod, majd ha stabilizálódtál valamennyire.
2016. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!