Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichoaktív anyagokkal...

Pszichoaktív anyagokkal elérhető, hogy normális legyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon kétszinü a közvélemény pl a marihuána legalizációt illetően.


Egyszer éljenzik, hogy legyen legális meg természetfeletti gyógyszerként állitják be, másszor meg ellenzik (ugyanazok a források persze)


na mindegy, én minap egy gombás sztorit olvastam, hogy depressziós emberek agyában befásult kapcsolatokat egy gombás trip kicsit felboritja és uj kapcsolatokat hoz létre, amire az egyén csak vért izzadva lehetne képes.


Sajnos nekem is szükségem lenne egy ilyenre :(


2016. márc. 5. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél lusta. Keress inkább emberi kapcsolatokat!

Ráadásul az egy dolog, hogy megszünteti a depresszió által okozott közérzetet, azonban épp ez okozna benned drogfüggőségre való hajlamot.

2016. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na hát bocs, de évek kinkeserves munkájával elértem, hogy legyen nemi életem.


mert a külső adottságaim és az ebből fakadó mentális problémáim miatt a kutyának sem kellettem.


igazából most sem, csak emberfeletti kinlódás árán kiharcolom magamnak a szexet meg ilyesmiket.


alkoholra sincs affinitásom...volt egy idő, hogy egyedül kószáltam pesten részegen, de még azt is meguntam. Nem szeretek inni.


Nem is cigizek.


És a drogok meg nem a tünetet csökkentenék, hanem alapjaiban alakitják át az ember agyát...mert a depresszió is nagyon durván átalakitja az ember agyának alapvető müködését, ami nagyon nem jo

2016. márc. 5. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Elárulom neked hogy a drog akkor nem okoz függőséget, ha nem társul mentális problémákkal. A te esetedben súlyos függőség alakulna ki nagy valószínűséggel...
2016. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen? akkor az ilyenolyan hirességeknek/SIKERES embereknek is mentális problémáik vannak? Mert nem kevés közülök rákattan a kokszira mondjuk...


és én meg ugy tudtam, hogy a mentális problémák KIZÁRJÁK a sikeres életet.


vagy ez csak rám vonatkozik?

2016. márc. 5. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
A mentális betegségek nem zárják ki a sikeres életet.
2016. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem mégis azt mondják, hogy azért vagyok siekrtelen, mert depressziós vagyok...(én mondjuk azt mondom, hogy a külsőm miatt lettem ilyen, na de mindegy)
2016. márc. 5. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:

"igen? akkor az ilyenolyan hirességeknek/SIKERES embereknek is mentális problémáik vannak?"


Miért ne lehetne? Megcsömörlés, bizonyítási kényszer, vagy akármi...

2016. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
háááát hiában, mert egyszerüen a mentális betegségeik kizárják, hogy a valóság kihivásait megfelelően kezeljék, és ezért ALKATILAG esélytelenek a sikerre
2016. márc. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!