Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 44éves nö vagyok középsulyos...

44éves nö vagyok középsulyos kényszerbetegséggel, mindent fertötlenitek ami kintröl bejön a lakásba. Nem mertem gyermeket vállalni eddig, de sokan mondják ez lehet az oka. Van e olyan köztetek akinek meoldás lett a betegségére a babaáldás?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

nézd meg a hósüti című filmet.

egyébként a túlzott fertőtlenítés a gyereknél allergiát fog okozni, mert nem hagyod az immunrendszerét dolgozni.

35/l

2016. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért gyereket vállalni,hogy a betegséged esetleg elmúlik? Nem érzel benne semmi önzőséget? Ez olyan kb., mint a gyesért meg a családi pótlékért szülni. Arról nem beszélve, hogy 44 éves vagy. Már bőven van kockázata ilyen korban szülni, ergo még a gyereknek is árthatsz vele azon felül, hogy esetleg "nem gyógyulsz meg".
2016. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyermeket nem azért akaraok vállalni,hogy ettöl majd elmulik a kényszerem.A betegségem miatt nem mertem eddig,biztam benne,hogy javulni fog.De nem!Söt!Nagyon szeretnénk egy babát,de már nagyon szorit az idö,lehet pont ezért sulyosbodik a betegségem.Ördögi kör?Temészetes uton már nem valoszinü, hogy sikerül.Ha lenne köztetek olyan aki kényszerbeteg, és a babárol valo gondoskodás enyhitette betegségét vállalnám a lombik programot.Baba nélkül nem tudom leélni az életem!
2016. márc. 16. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!