Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszeres öngyilkossággal...

Gyógyszeres öngyilkossággal meddig tarthatják be az embert pszihiátrián?

Figyelt kérdés
Ez az egész egy rettentoen, hosszu tortenet. Igazabol a dolog be lett vallva tehat nem rajottek. Szoval kb mennyi ideig tarhatjak bent?

2016. márc. 7. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Az függ hogy miért csinálta,szándékáról lemondod-e általábban max 3 nap,de lehet tovább is ha úgy ítélik,nekem csak szándékom volt és én is majdnem pszichiátrián kötöttem ki,de megúsztam
2016. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Én bevettem elég sok gyógyszert, de még csak a gyomromat se mosták ki, mert láthatólag jól voltam. Éjszaka vittek be, reggel már jöhettem is haza, mert azt mondtam, hogy megbántam, nem csinálok többet ilyet... stb. Ha nem bánod meg, és nem mutatsz együttműködést, és van valami mentális problémád is (pl. depresszió), akkor addig tartanak bent, amíg jobban nem leszel.

De bármikor hazahozhatnak a hozzátartozóid, akár zárt osztályról is, ha csak magadnak ártottál, és nem követtél el bűncselekményt.

2016. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!