Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi esélye van, hogy...

Mennyi esélye van, hogy pszichopátiás beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok. Egy lány volt/van az életemben mindig és a szűk családi körömön és a lányon kívül más iránt nem nagyon érzek semmit. Elég sokat hazudok is és érdekel, hogy milyen lehet gyilkolni. Ezt a börtöntől való "félelmem" miatt nem teszem meg. Elég fejlettnek tartom magam a korombeliekhez képest, illetve bűntudatom se sűrűn van.

Ez minek làtszik? Egyébként mások elött jó fiút játszok, mert tudom hogy ez a normális.


2016. márc. 13. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiúként van egy őszinte kapcsolatos egy lánnyal akit szeretsz ? Van házi állatod ? Szereted (ha van)? Milyen kapcsolatot ápolsz az állatokkal ? Hiszel e az emberekben, önmagadban?

Mit szeretnél elérni életed során ?

Ha ezekre válaszolsz esetleg lehet mondani valami érdemlegeset.

2016. márc. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy? Fiúként van egy őszinte kapcsolatos egy lánnyal akit szeretsz ? Van házi állatod ? Szereted (ha van)? Milyen kapcsolatot ápolsz az állatokkal ? Hiszel e az emberekben, önmagadban?

Mit szeretnél elérni életed során ?

Ha ezekre válaszolsz esetleg lehet mondani valami érdemlegeset.


17 vagyok.

Nem mindig vagyok őszinte, de szeretem.

Van, egy kutyám, és többre tartom, mint at embereket. Efyedül a kutyákkal vagyok így (illetve, az oroszlánok személyisége, hasonlít az enyémre)

Egyedül magamban hiszek, másokban nem. (De a szűk kör kivételt képez)

Politika érdekel, és ilyen pályán szeretnék elhelyezkedni.

2016. márc. 14. 07:09
 3/13 A kérdező kommentje:

3 éve vagyok együtt barátnőmmel. És a kutyám is szeretem.

Azt hiszem ezt a réteget igenis szeretem, de ők nem is tudnak arról, ami bennem van.

2016. márc. 14. 07:27
 4/13 anonim válasza:
Nem vagy az.
2016. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem vagy pszichopata. Amúgy meg, ki nem ismer olyan embert, akit csak a börtönbe kerülés miatt nem gyilkolászik meg? :D
2016. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De úgy gondolom lenne bűntudata. Én érzelem mentesen tudnám elvágni torkot.
2016. márc. 14. 18:27
 7/13 anonim válasza:
Most mondanám h honnan tudod ha még nem próbáltad, de inkább ne próbáld meg.
2016. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szeintem ne nézz erőszakos filmeket és ne játssz hasonló játékokat se, mert attól szoktak a fiatalok nagyon behülyülni. Túl sok hülyeséget ne olvass össze a neten, inkáb próbálj meg érzelmileg és emberileg fejlődni. Próbálj meg szeretni másokat. És jó lenne ha nemcsak magadban hinnél, hanem abban is, aki megteremtett minket, mindannyiunkat. De ehhez neked kell megérned. Remélem meg fogsz.
2016. márc. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Engem a filmek, játékok nem hülyítenek be...nem állok be a sorba a többi birka után.
2016. márc. 15. 09:13
 10/13 anonim válasza:
Politikai pályára lehet jól is jönnek a pszichopata hajlamaid :D
2016. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!