Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata tudhatja...

Egy pszichopata tudhatja magáról hogy az?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De, ha ennyire biztos vagy valamivel kapcsolatban, akkor nem értem, minek teszel fel róla kérdést:)
2016. márc. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

En tisztaban vagyok vele hogy az vagyok.. Mar alapbol lehetett feltételezni mert ilyen jellegű könyveket bujok kicsi korom ota...

Abszolút semmit nem erzek soha..

Csak ugy vagyok es mindenkin atgazolok es segitseget se kérj egy nem fog menni.. Ketto nem segítenének...

En beletörődtem hogy kukaba való selejt vagyok es ezert az ellenkezőjét muatatom... Az emberek konnyen megnyílnak nekem es hamar kiismerem a gyengejuket..

Szoval tudhatja magarol de akkor ő nagyjabol tisztaban van vele mi az az erkölcs es ugyan kételyek nem merültek fel benne de mégis érdekelheti hogy ki ő valójában es utananezz a dolgoknak mint jo magam.

2016. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Tudhatja, főleg ha a dokija is közli vele. Meg látja is hogy a többség milyen ő meg mekkora selejt. Álltalában a vezetők, górék, üzletemberek, bűnözők, politikusok, multi gazdagok között vannak pszichopaták. Selejt hulladékok, mindnekin átgázolnak még a saját anyjukat is eltaposnák csak nekik jó legyen, undorító hulladék férgek.
2016. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13-as lehet igazad van én nem erzem ezt de hat ez van.. Most mit csinlhatnek?? Szerelmet nem erzek.. Ezert a lányokat kihasznalom es utalnom kene ezert magam de nem utalom... Latok egy gyonyoru lányt aki csak feszültség levezetesre jo semmi masra.. Ha választhatnék akkor is ezt az eletet balasztanam mert mar megszoktam es nem tudnam hogy kell "érezni" lehet hogy mas vagyok de azt a szot meg én magam sem hasznalom hogy féreg.. Neked valami komoly gondod lehet ott melyen.. Gondolkozz el fogadd el magad..
2016. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
beletaposott a lelki vilagodba ufolso?:"D ah latszik hogy nem vagy igazi pszicho
2016. márc. 19. 09:33
 16/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, kicsit olyan mintha te erre büszke lennél. Nem lehet hogy nem is pszichopata vagy hanem szimplán érzéketlen? Vagy nárcisztikus személyiségzavarod van? Nem értek hozzá, de a leírtak alapján nem zárnám ki. Kérdésedre válaszolva szerintem igen, tudja magáról hogy pszichopata vagy legalábbis azt, hogy másokat semmibe vesz és nem olyan mint a többi ember. Ennek ellenére nem tesz semmit, mert nem érzi magáénak azt a viselkedést amit a többi ember elvár tőle.
2016. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"beletaposott a lelki vilagodba ufolso?:"D ah latszik hogy nem vagy igazi pszicho"

Itt elarultad magad kerdezo... Mint mondtam rengeteget olvassok ha te is olyan lennel mint én nem kotekednel csak ironikusan/(elobb emlitettek) narcisztikusan valaszolnal..

Nem tudom milyen vagy de megkerdezem..

Ha valaki azt mondja ha megolsz 10 embert akkor 10 évvel tovabb elsz mit tennél?? Jo magam nem elegednek meg 10el mert az emberek nem nagyon jok egyebre..

De ez csak egy felvetés tudom hogy nincs ilyen mielott jon valaki hogy orult gyilkos.. A legynek se artanek fizikálisan de lelkileg nagyon jol tudom hogy kell megtörni egy embert..

16F

2016. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
kemény vagy
2016. márc. 19. 10:45
 19/22 A kérdező kommentje:
ha pszichopata lennél nem vennéd magadra a sértéseket
2016. márc. 19. 10:51
 20/22 anonim ***** válasza:

Olyan kis cuki vagy 😃 ezzel semmit nem érsz de irhatod nyugodtan amit gondolsz én szivessen halgatom..

Ranezzek az irasodra.. Vicces azt hiszed hulye vagyok.. Egyértelmű mire jatszol varom a további próbálkozásaidat..

Es nem akadtam ki ez csak egy vélemény volt, de te nem a dokim vagy hogy par írás alapján megallapitsd... De tenyleg aranyos hogy probalkozol..

Nezzuk mit szúrsz le ebből volt am benne kellő szarkisztika...

2016. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!