Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális ennyire fiatalon?

Ez normális ennyire fiatalon?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki tudna erre a kérdésemre válaszolni azt nagyon megköszönném. Az utóbbi időkben példáúl pénteken is 4 tantárgyból írtam dogát. Egyszerűen tudom hogy abból az egyiket nagyon elszúrtam (de nem akkora probléma mert kedden kijavíthatom mert megint irunk dogát belőle) és egyszerűen elmondhatatlanul bánt hogy tanultam mégis érzem hogy elcsesztem. A másik hogy legjobb barátnőmmel összevesztem majd kibékültem viszont anyám egyfolytába szidja a barátnőm és ez már idegileg kicsinál. Soha nem mondom el senkinek mi bánt és már érzem hogy kezd minden sok lenni. Minden este bőgök és kikészülök, egy érzelmi roncsnak érzem magam. Mit tudnék ez ellen tenni?

2016. márc. 20. 13:17
 1/4 anonim válasza:
Beszéld ki magadból és külön beszélj anyukáddal
2016. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A jegyedet meg majd kijavítod
2016. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak egyszerűen már kezdek minden eddig bennem maradt reményt és pozitivitást elveszíteni ami eddig bennem volt.
2016. márc. 20. 14:35
 4/4 anonim válasza:
Tölts több időt emberek körébe vagy csinálj egy olyan napot amikor csak olyan dolgokat csinalsz amiket szeretsz olyanokkal akiket szeretsz..tuti felpörget:)
2016. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!