Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexia/depresszió kezelése,...

Anorexia/depresszió kezelése, hogy zajlik a pszichiátrián? (Lent)

Figyelt kérdés

3 kiló választ el a kórházba kerüléstől,emellé depresszió(valószínűleg pszichotikus),vagdosás,öngyilkossági hajlam,szorongás is társul.

Ezek kezelése,hogy zajlik egy kórházi osztályon? Kb mennyi idő?

Minden válaszért hálás lennék,nagyon fontos...



2016. márc. 20. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos érdemleges választ nem tudok adni, de ezek alapján már most be kéne feküdnöd, önként. Ez nem játék, és most még te is megválaszthatod, hogy hova kerülj be. Én szurkolok, hogy jobban legyél és megoldódjanak majd a dolgok :)
2016. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia. En voltam bent, igaz nem anorexia, hanem ongyilkossagi gondolatok miatt. Viszont altalaban pisilni-kakikni mennek veluk nehogy hanytassak magukat. Mi den kajat napi 5x eeg rendes adagot meg kell enni. Nem mozoghatsz ha nagyon le vagy fogyva. Es elv minden nap mernek, a mero szobaba nem vittk be ott nem tudom mi hogyan zajlik.
2016. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!