Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Halálfélelem, szorongás stb. A többi lent.

Figyelt kérdés

Már olyan 2-3 hónapja vettem észre, hogy elég gyakran halálfélelmem van nem tudok ellene mit tenni, általában ilyenkor leülök/lefekszek zenét hallgatok és becsukom a szemem. Ettől van, hogy egy kicsit megnyugszok, de még így is borzasztóan nagy ez az érzés. Sokszor rámtör a szorongás is, ilyenkor ugyan azt szoktam tenni amit az elöbb leírtam, de ennél még annyira se jön be. És ahhoz képest, hogy régen mindig társaságba akartam lenni, most pont ellenkezőleg. Ha tehetem egész nap a szobámba vagyok és tanulok, ha pedig nincs miből vagy már megtanultam mindent akkor zenét hallgatok vagy csak ülök és gondolkozok. És általában olyan 4-5 órát alszok, mert nem bírok többet, akárhogy is próbálom. Utálok így élni! Nem tudjátok mi

és mitől lehet ez?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.


14/L



2016. márc. 21. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim voltak, dili doki lett a vége. Sztm beszélj a háziorvosoddal, mert rosszabbra is fordulhat ez.
2016. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ez van velem is, és én is 14 éves vagyok! Én is kíváncsi lennék, hogy mi a szar ez, mert ezt nem lehet elviselni...
2016. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségnek tűnik. :/
2016. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A visszahúzódás helyett, menj vissza a társaságba...el fog múlni...
2016. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Természetesen szoktam társaságban lenni, csak nem érzem úgy jól magam.
2016. márc. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!