Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális a problémám?

Freestyleman kérdése:

Mentális a problémám?

Figyelt kérdés

Régen pánikbeteg voltam de mára "meggyógyultam"gyógyszert el hagytam 2 évig semmi bajom nem volt.

Volt németben egy autó balesetem és rá 2 hónap után nem tudtam autóval utazni mert mindíg rosszul lettem, nem kaptam levegőt zsibbadt az arcom és gyengén vert a szívem. Néha ha nem autóba ülök akkor is rámjön, alapból szívritmus zavarom van de azt mondták hogy nem szervi eredetü. Sok az extrasystol-om ami munkavégzésre el is múlik de néha meg el kezd kalapálni nagyon gyorsan. Általába estére a pulzusom is lecsökken de olyan szinten hogy az már rossz érzés. Legutóbb 55 volt a pulzusom és nehezen kaptam levegőt. Most szedek szívritmuszavarra nebilet 0,5 mg-ot annak is csak a felét de semmivel se jobb. a kérdésem az hogy ha újra kell szedjek antidepresszánst akkor nem lessz bajom tőle? Mert olyat olvastam hogy 60 alatti pulzusra nem szabad szedni szívritmusos ember se szedje.... El se tudom dönteni hogy mit tegyek egyszer erősen ver a szívem (kiszakad a melkasom) aztán tök gyorsan visszaáll azt össze vissza ver utánna meg alig.....Katasztrófa elegem van már meg fogok fulladni mindha begörcsölne a tüdőm...Fizikailag egész jól érzem magam igaz kevesebbet eszek mint szoktam de a munkám során elég sokat kell emelni nagy súlyokat.



2016. márc. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el újra szedni antidepresszánst. Szinte csak placebo hatása van. Legalábbis ezt olvastam, ezek a legújabb vélemények. Nekem is van szívproblémám, és nekem sem vált be. Ha ilyen alacsony a pulzusod, akkor nagyon veszélyes is lehet. Szív ultrahangot csináltak neked? Szedjél Panangin fortét!
2016. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak mentális problémának tűnik.
2016. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az a furcsa hogy semmi szervi bajom nincs mindenemet kivizsgálták de semmi... nagyon szorongok kihez forduljak? Az antidepi segítene?
2016. márc. 23. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
orvostól kérj antidepresszánst az segíteni fog!! Emellett mozogj többet, egyél egészségesen, foglald el magad keress hobbit. A gyógyszer se tesz csodát de jól tünetmentesít és jó kedélyűbb leszel tőle :) Saját tapasztalat
2016. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szívritmus problémával is szedhetem az antidepit? Észrevettem hogy ha el kell mennem othonról már akkor is flére ver a szívem belassul majdnem a pánik kerülget. Tudom hogy semmi bajom szervileg. Erőlétileg semmi baj csak a lelkem.... De nem értem, általába jókedvü vagyok persze amikor jól érzem magam
2016. márc. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!