Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nekem a problémám hogy a...

Nekem a problémám hogy a suliban már vagy 2 éve nem merek hangosan olvasni az osztály elött! Amikor felszólitanak annyira beizgulok hogy nem birok meg se mukkanni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 15:46
 1/3 anonim válasza:

Önbizalomhiány. Ezzel csak egy dolgot tudsz tenni: megerőlteted magad és bármilyen szar érzés is legyen, nekiállsz olvasni. Először lehet hogy nem lesz tökéletes, de ahogy folytatod egyre jobb, és egy idő után az önbizalmad is növekedni kezd. Ha attól félsz, hogy kiröhögnek az osztálytársaid, tudd hogy csak szellemi fogyatékos bunkók csinálnak ilyet, úgyhogy félelem helyett inkább szánd őket a hülyeségük miatt.


Remélem segítettem.

2012. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. nem kell izgulnod, mindenkinek megbotolhat a nyelve!

Ha izgulsz, akkor csak makogni fogsz!

2kérdésem van:hány éves vagy, és hogy milyen a kapcsolatod az osztálytársaiddal?

2012. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként 13 éves vagyok és amugy teljesen jóban vagyok az osztálytársaimmal egyet kettöt kivéve!
2012. szept. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!