Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki írna aki volt már...

Valaki írna aki volt már bentfekvős pszichiátrián? (Nagyon fontos, és SOS! )

Figyelt kérdés

Rossz esetben pár napon belül bekerülök. (Pécsi pszichiátriai klinika)

Depresszióm és anorexiám van.

Fogalmam nincs,hogy melyikkel fognak beutalni..

Nagyon fontos lenne,hogy valaki,akinek van ezzel kapcsolatban élménye leírja mert nagyon félek... Örök hálám minden apró válaszért is!

16/L



2016. márc. 22. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit később, ha gépközelben leszek majd írok:)
2016. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátria nem éppen a legjobb hely. Nincs jó tapasztalatom vele. De ne stresszelj, mert annál rosszabb lesz. Nem lesz semmi probléma.
2016. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Igyekezz beilleszkedni a társaságba. Fogadd el, amit az orvos, ápoló javasol. Nincs miért félned. Barátkozzál, segítsél.
2016. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
A lehető legkevésbé legyél ideges, ne félj a dologtól, segíteni akarnak - segíts, hogy nekik is könnyebb legyen. Nyilván depressziósként még rosszabbnak látod a helyzetet, de ez nem a vég, próbáld meg lehetőségként felfogni, amin keresztül kiutat találhatsz a problémádból. Hidd el, az ott dolgozók mind a te javadat akarják.
2016. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval én voltam, szintén 16 évesen csak én Debrecenben.

A depresszió meg az anorexia az együtt jár szóval mindkettővel fognak foglalkozni. Meg, ha bekerülsz normális esetben semmilyen pszichés problémádra sem legyintenek.

Én először nagyon utáltam, borzalmas volt, azt hittem ott fogok igazán megbolondulni, elvették minden cuccom, állandóan figyeltek, egész nap nem sok mindent lehetett ott csinálni, a doki néha beszélt velem meg egy pszichológus heti 1x...A többi időben meg a falat bámultam. Aztán valahogy hozzászoktam, megismerkedtem a többiekkel, az ápolókkal is beszélgettem végül kiderült, hogy nagyrészt kedvesek, szóval a végére már kicsit meg is szerettem azt a helyet. Viszont segíteni rajtam nem igazán segített, hogy őszinte legyek.

De ez nem azt jelenti, hogy Neked sem fog.

Kitartás!

2016. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem ezt vettem észre. Amit én idáig átéltem, azt vettem észre, hogy a saját hatalmaskodási vágyukat elégítik ki. Ezt a Száll a kakukk fészkére című film is jól mutatja. De remélem csak az én tapasztalatom ilyen.
2016. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előző teljesen igazad van ebben is, de lehet még kifogni jobb helyeket! Ezért is nehéz bármit mondani a kérdezőnek, mert nem tudjuk a pécsi milyen..Na meg egyébként sincs könnyű helyzetben, se ő sem a családja mivel az anorexiából egyedül nagyon-nagyon nehéz kigyógyulni, nem is tudom lehetséges-e? Ha nem kezelik nagyon súlyos következményei lehetnek, így muszáj megadni az esélyt a szakszerű segítségnek
2016. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma végülis voltam pszichológusnál.

A pécsi gyermekklinikának a pszichiátriai zárt osztályára fogok kerülni anorexiával,depresszióval és paranoid téveszmékkel..meg még egy rakat dolog,de ezek a legfontosabbak. Hétvégén sikeresen kétszer is elájultam,folyamatosan fáj a fejem és szédülök,rossz a szívem,anyagcserém szinte nincs is már,nem jött meg a menstruációm sem és a testsúlyom 20%-át elvesztettem egy hónap alatt.

A pszichológus szerint annyit eszem,hogy ez meghalni elég.

Szóval igen.

Zseniális lesz.

2016. márc. 23. 18:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon kedves ismerősöm volt hasonló gondokkal pszichiátrián, és rajta tudtak segíteni (emlékszem, hogy örült, mikor végre újra menstruált). Utána a kezelőorvosáról is csak pozitív dolgokat mondott. Szóval nem kell előre félni, nem biztos, hogy annyira szörnyű lesz.
2016. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Bizzál az orvosokban. Meg fognak gyógyitani!
2016. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!