Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan lehetőseg valahol...

Van olyan lehetőseg valahol pszichiátrián, hogy a munkába bejárhatok, de a többi időt ott töltöm?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nagyon jót tenne nekem befeküdni valahova, de nem akarom hogy emiatt kirúgjanak. Csak reszmunkaidő, tehát nem is heti 40 óra
2016. jan. 26. 22:06
 1/5 gömbicica ***** válasza:

valakivel nem tudod átbeszélni a problémádat?

mire mennél ha befekszel a pszichiátriára?????? kapsz csomo gyógyszert. és? mit vársz tőle?


a problémádat nem fogja megoldani, max. elfedi a panasodat :(

2016. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Vagy ön- és közveszélyesnek nyilvánítanak, akkor befektetnek, de ki nem engednek, vagy cselekvőképesként nem engedik, hogy befeküdj. Amúgy akiket befektetnek, úgy leszedálják, hogy szerencsétlenek összefüggően beszélni alig tudnak, nem munkába bejárni. Amit szerencsétlen "BB Évivel" csináltak, befeküdt egy normális, csak kissé zilált helyzetű lány és csináltak belőle egy elmebeteg, gyógyszerfüggő zombit....
2016. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy kórházi kezelést kapsz, vagy ambulánsat. Még ha nyílt osztályra is kerülsz, akkor sem engednek el órákra a terápiák miatt.
2016. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom senkivel. Azt hiszem nincs kiút enélkül, nagyon a padlón vagyok. Olyan esetleg hogy csak heti 3 napot kell bemenni mondjuk?
2016. jan. 26. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg alkudhatsz egy magánklinikával, vagy elmész egy szállodába. Ott addig lehetsz, ameddig fizetsz. És onnan bejársz a rendelőbe. Van TB-d ugye?
2016. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!