Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történik ez? Az agyammal...

Miért történik ez? Az agyammal lenne valami baj?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több gondom adódik a koncentrációs képességemmel. Néha kikapcsol az agyam és nem bírok figyelni ha hozzám beszélnek. Aztán másnap,amikor reggel felébredek eszembe jut mint mondott tegnap egy adott ember,de nehezen tudom megkülönböztetni,hogy xy tényleg azt mondta vagy csak álmodtam.

De nem csak nehezen különböztetem meg a valóságot az álomtól,hanem sokszor leblokkol az agyam.

Tudni kell rólam,hogy verstanulásban mindig jeleskedtem,10 perc alatt bármit bevágtam. Most sem volt ez másképp,de már közben észrevettem,hogy sokkal nehezebben megy a tanulás. Amikor meg suliba eljött az idő,hogy felmondjam a verset egyszerűen nem jutott eszembe. Tudtam mi jön,de az agyam mintha automatikusan blokkolta volna a gondolataimat és nem hagyta,hogy kimondjam az adott mondatod. Inkább le is ültem.

Eléggé bántott a dolog,mert sosem történt még ilyen és úgy éreztem,nem azért van mert nem tanultam eleget. Mintha az agyam nem úgy működne mint "régebben".



2016. márc. 23. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Első lépésben próbálj kikpcsolódni,pl.egy nagyobb kiránduláson a hegyekben,menj el egy jó koncertre,vagy muzsikálj sokat,ha játszol hangszeren.

Valószínűleg túlterhelt vagy.Elméd túlsok feldolgozatlan információt tárol.

2016. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is fáradt és kimerült vagy. pihenned kell.
2016. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen:/ Mindenképpen pihenned kéne!:)
2016. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!