Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? 16L

Mi történik velem? 16L

Figyelt kérdés

Mostanában (amikor meghalt a nagypapám) nagyon erős hangulatingadozásaim vannak. Borzasztóan elkeserít. Egyszer tele vagyok energiával, és mennék bulizni, meg felpörgök, egy csomó tervem születik, rá egy órával pedig teljesen levert leszek.

Elég egy apró dolog, az már eltudja rontani a hangulatomat.

Valamint nincs motivációm. Régen mindig megcsináltam a rajz házikat (művészeti iskolába járok), most már ahhoz sincs kedvem. Van amikor imádok emberek közt lenni, utána pedig mizantróppá vállok.

Nem tudok kiigazodni magamon a környezetemben lévőkre pedig hatással vagyok. Nem szeretném felbosszanatni őket.

Mit csináljak, hogy ez megváltozzon?

Szerintetek mi töténik velem?

Ez is ilyen kamasz dolog, vagy elvagyok rontva?:'D



2016. febr. 8. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A hangulatingadozás kamasz dolog :D dolgoznak a hormonok, és változik a kedved. Sajnos mindenkinél van egy ilyen időszak. Keresed önmagad, a céljaid. Vészeld át ezt az időszakot, utána ismét minden a régi lesz. Ne aggódj, nem vagy elrontva :D
2016. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pont ugyan ilyen vagyok mint te. Egyik pillanatban forok mint a propeller aztan ra ot perc es levegot venni sincs kedvem. Apro dolgok hozzak ki belolem mind a jot mind a rosszat hirtelen. Ha csak annyi hogy semmi rossz akkor mar boldog vagyok. De egy olyan pici dolog hogy pl lekesem a buszt attol egesz nap szarul vagyok mar. Ez van. :/ Ha van kedved irj privatot es beszelgethetunk rola.
2016. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2016. febr. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!