Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha három nap után...

Normális, ha három nap után ilyen mellékhatásaim vannak az antideprenszánstól?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elsöként megjegyezném,hogy nagyon jól tudom ,hogy milyen ártalmas a gyógyszer és hogy csak hangulaton,tüneteken javít,nem pedig a valós problémán.

Őszintén szólva elég gyógyszer ellenes vagyok,de olyan helyzetbe kerültem ahol az "utolsó" esély már csak a gyógyszer (természetesen pszichoterápia mellett)

Nagyon sok mindennek kellett ahoz történie,hogy idáig eljussak.

Tehát 3 napja kaptam Prozacot (reggelente 5ml)és Tegretolt (reggel fél,este egész)

Egyébként régebben szedtem őket ugyanígy,de akkor semmilyen mellékhatást nem éreztem.

Most pedig 3nap után szörnyen érzem magam, piros folt jelent meg az arcomon,hol szédülök,hol pedig nem tudok nyugton maradni,érzem ,hogy nyitottabb vagyok ,de már- már tul sok vagyok. Hirtelen pedig, levert és fáradt.Hányingerem,gyomor és fej fájásom van . A szájszárasság is meg van.

Szolva normális hogy 3nap után,vagy hogy egyáltalán igy érzem magam a gyógYszertől?el fog ez múlni?

A diagnozisom pedig bipoláris affektiv zavar,jelenleg kevert állapotba illetve borderline

Tudom ,hogy nem hangzik túl jól.de mindent megteszek annak érdekébe ,hogy jól ,jobban legyek.előre is köszönöm!:)

21L



2016. márc. 26. 19:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Felhívtam,nem mentem sokra vele.

Azt mondta hogy ha elözeleg nem voltak ilyen mellékhatásaim akkor a stressz okozza.

Pedig elkezdtem vérezni.

De szedtem ,ugyan ezeket :tegrerol,prozac 4éven át!!

2016. márc. 29. 14:51
 12/12 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Egész nap rosszul vagy? Enni tudsz?
2016. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!