Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki találkozott családon belül...

Ki találkozott családon belül bipoláris zavarral?

Figyelt kérdés

Ti hogy éltétek/élitek meg? Tapasztalataitokat leírjátok?

Úgy érzem, talán erőt meríthetnék ebből, mert nagyon nem látok semmi kiutat, vagy esélyt arra, hogy a rokonom jobban legyen. Azt tudom, hogy ezt a betegséget nem lehet teljesen meggyógyítani, csak szinten tartani



2016. márc. 28. 19:45
 1/4 Sangrian ***** válasza:
0%

A bipolaritás kettős énünkből fakad Ádám-Lucifer Éva-Lillith.

Ez nem betegség.

Ezt meg kell tanulni használni.


Valamilyen szinten mindenki bipoláris.

2016. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj meg, h ezt mondom de ekkora marhaságot még nem hallottam.. te láttál már biboláris zavarban szenvedő embert? mert ha láttál volna akkor most nem írtad volna le ezeket..
2016. ápr. 2. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha "csak" bipoláris zavar, azt elég jól tünetmentessé lehet tenni (pszichiáter...) De sajnos ami bipol-nak tűnik, az sokszor nem csak az, pl. lehet b-típusú személyiségzavar (borderline és társaik), amik nem kezelhetők ilyen egyszerűen (pszichológus...). Sokszor sajnos a beteg környezetének is szükség lehet szakember segítségére, mert ez kemény dolog.
2016. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság ez az Ádám - Éva elmélet.
2016. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!