Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gondoltatok mr az ongyilkossagra?

Gondoltatok mr az ongyilkossagra?

Figyelt kérdés
Voltatok mar ugy, hogy evekn at csak atvertek megalaztak, es nincs kinek kionteni a szivezteket? Van kiut ebbol?? Nagyon nagyon ki vagyok, valakinek sikerult ebbol kikecmeregnie?
2016. márc. 28. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Minden nap gondolok rá. Jövő hétre tervezem :]
2016. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem sikerült, a mai napig gondolok az öngyilkosságra, bár velem nem igen olyanok történtek amiket leirtál.
2016. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
En mar nagyon nagyon de nagyon ki vagyok, nincs kivel beszelnem, n incs megoldas. de meg ahhoz is gyava vagyok, hogy megtegyem. Hiaba iszok a rivotrillra, csak itt vagyok meg..
2016. márc. 28. 22:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Pacsi, szintén senki sincs, megtenni meg én is gyáva vagyok.
2016. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Na jó, szüleim itt vannak, de az más.
2016. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál-e már amikor eszedbe jutott hogy árts magadnak, hogy azzal semmit nem oldasz meg, csak a problémát kerülöd ki. Ellenben saját magadtól elveszed az esélyt, hogy megéld a jobbat és a szebbet is. Azon kívül pedig aki megaláz téged, vannak valószínűleg sokkal többen akiknek az életét szintén tönkreteszed azzal hogy a sajátodat eldobod.


De mondok még jobbat. A legtöbbet azzal tudsz ártani annak aki téged megalázott, ha nem hagyod magad és már csak azért boldogan éled tovább az életed. Egyszerűen nézd levegőnek, mintha ott sem lenne ha meglátod, neki az sokkal jobban fog fájni, ha látja hogy nem árthat neked.

2016. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat! 6 - os : Igazad van, en tisztab vagyok vele, hogy menekulok a kb 10 eve felhalmozodott es egyre jobban erlodo bantasok elol. De nincs kiut :( Nem tudom hogy tegyem meg...
2016. márc. 28. 22:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Én megmondom, hogy csináld, SEHOGY!

Tudod, én se csak úgy a semmiből beszélek most neked.

Ugyan azon mentem keresztül mint te. Megaláztak, hazudtak nekem, becsaptak, kihasználtak éveken keresztül és végig egyedül voltam. Nem volt senkim, senkit nem érdekeltem, senki nem segített és eljutottam arra a szintre, ahol most te vagy. Úgy gondoltam nincs tovább, nincs kiút csak az öngyilkosság az egyetlen megoldás, de látod mégis itt vagyok. Egyszerűen volt egy pont, amikor rádöbbentem, hogy ezt így nem lehet. Ha megteszem, akkor csak bebizonyítom, hogy egy gyenge, értéktelen ember vagyok, aki nem képes semmire, de ez nem igaz. És utána jöttek a dolgok, de ez már hosszú lenne.

Szóval a lényeg, hogy bár nem ismerlek, de tudom, hogy várnak Rád jó dolgok, csak ne add fel, soha nem szabad feladni. Keress valaki, aki segíthetne, akár szakember segítségét, akár valamilyen segélyszervezet segítségét. Próbáld meg! Remélem kicsit tudtam segíteni.

2016. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
TAISZTABA VAGYOK VELE, HOGY ILYET A GYAVA GYENGE EMBEREK TESZNEK MEG. EN ELISMEREM, AZ VAGYOK. SEMMIRE VALO NULLA. PONT MA MONDTA A PAROM, HOGY MEG AZ ORALIS ZEX SE MEGY, persze ezt csunyabban vagta a fejemhez... Legfokeppen o Lzott meg igazan. O altala jutottam idaig, de nem fogom ra. O csak raebresztett mien nulla no vagyok. Koszonom a hozza irast!
2016. márc. 28. 23:07
 10/17 anonim ***** válasza:

8-ashoz kapcsolódva nézd meg ezt az oldalt:

[link]


Amenyiben nem tudod mihez kezdj, keresd ki a problémádhoz és hozzád leközelebb álló szervezetet és hívd fel. Ingyenes és segítenek a nap 24 órájában tanácsokkal, beszélgetéssel.


Nem csak neked másoknak is, akiknek megoldhatatlannak tűnő problémáik vannak.

2016. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!