Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már olyan rosszul...

Voltatok már olyan rosszul életetek során lelkileg, hogy azt gondoltátok innen nincs tovább?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2015. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

Most is ilyen állapotban vagyok.

2015. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Hajaj! Megjártam párszor a poklot, nem is akartam élni tovább, de a sors egyelőre úgy akarta, hogy maradjak.
2015. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, pont most. De az vigasztal, hogy ennél a jövőben már csak jobb lehet!
2015. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen én sem vagyok valami jól :(
2015. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És nektek mi bajotok? :) Én szeptember óta járok pszichológushoz,igazából már egy éve nem vagyok valami jól. És az a mániám,hogy nem látok jól távolra,de a szemüveget utálom,a kontaktlencsétől meg félek hogy nem fogom tudni betenni :D Aztán nagy nehezen rájöttünk,hogy felfújom a dolgot,és igazából nem ez bánt,de eddig ebbe menekültem,és szentül hittem,hogy ez rontja el minden napomat..:/ Aztán kb elkezdtem szorongani,és rettegni a hegyes tárgyaktól..:D Na,de most érettségi előtt állok,és hát ilyenkor mondom,hol fair ez az élet? 19/F Hálistennek bírom a pszichológust,és remélem lesz valahogy,ha másnem idővel majd elfelejtem ezt az egészet. Ja,és persze kb 1 éve nem voltam szórakozni sem..
2015. dec. 3. 17:59
 7/11 anonim válasza:
72%
Ha nincs szervi bajod, akkor kezdj el csajozni. Azok mellett az összes problémád eltörpül. :)
2015. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Moon_Walker ***** válasza:

felejtsd el a pszichológust.

keress egy pszichiátert, aki foglalkozik pszichoterápiával IS.

sok időt meg tudsz spórolni!


keress hobbikat!! bármit, ami örömet okoz!

2015. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban pszichoterápiára járok :) De abban igaza van az utolsónak,hogy próbálok olyasmit csinálni,amiben látok fantáziát :) A csajokkal sem mindig fenékig tejfel azért :D de igyekszem ápolni a kapcsolatokat. Végülis egy csomó retek dolgot megéltem már...majd túlteszem magam ezen is.
2015. dec. 7. 21:04
 10/11 Gyula1.0 ***** válasza:
Összehozhatnánk egy Bánatosok Klubját. :) Találkozunk, kiöntjük a szívünket, és nem fizetünk a pszichológusnak. Aki benne van ide is írhat, vagy privátban is.
2015. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!