Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Telefonos lelki segély? Kék...

Telefonos lelki segély? Kék Vonal? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Fel akarom hívni őket, bármelyik telefonos lelki segélyt, de félek, hogy bunkók, flegmák, egyhangúak lennének velem. Van bárkinek bármilyen tapasztalata erről? Veletek milyenek voltak?

2016. márc. 29. 21:39
 1/4 Szofi11 válasza:
83%

Nincs ilyen tapasztalatom, de úgy tudom, hogy a segítők sok esetben önkéntesek, akik komolyan gondolják azt a heti pár órát, amit a telefonos segítségnyújtásra vállaltak. Persze tudom, a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve, de ha fontolgatod, hogy ilyen módon kérj segítséget, akkor merj bízni abban, hogy jó emberek várják a hívásod.

Arra persze fel kell készülnöd, hogy nem tudják minden kérdésre a választ, lehet, hogy máshová irányítanak, ami szintén segítség.

Az emberek alapvetően jók, ha mégsem kedvesek, bármikor leteheted a telefont. Ha van kedved, írhatsz nekem is, szívesen segítek, ha tudok.

2016. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

velem elég flegma volt a férfi ráadásul pont szerelmi témárol beszéltem

de te lehet hogy kifogsz egy jobbatt probáld ki ingyenes

2016. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Esztiia válasza:
53%
Szia! Én is ugyanezen filozok. Pár napja írtam nekik, még nem válaszoltak. Nem hiszem hogy bunkoznának elvégre ez egy lelkisegély szolgálat. Önkéntesen azon vannak hogy segítsenek. Szoval szerintem nyugodtan hivd őket vagy írj nekik chat en :)
2017. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem rég beszéltem velük. Egy nagyon jó fej nő vette fel akinek beszéltem hogy mi bánt. Utána meg ha elmondtam kérdezett a dologgal kapcsolatban. Pl.: Miért érzed ezt ? Kik azok aki miatt ezt érzet osztály társak, barátok ? Megkérdezte hány éves vagyok. A végére nagyon jó kedvem lett de ahogy hallottam a nőnek is. :)
2017. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!