Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a Bókay úti...

Kicsik4 kérdése:

Szerintetek a Bókay úti gyermekpszihiátria milyen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Létezik olyan, hogy gyermekpszichiátria? Hát ezen teljesen kiakadtam! Már a gyerekeket elkezdik egy életre tönkre tenni azzal, hogy a lelki problémáik tüneteit gyógyszerekkel fedik el?

Mit jelent az, hogy milyen? Milyen lehet, mint szörnyű hely? Ahogy elképzelem, egy koncentrációs tábor jut eszembe. Vagy egy állatkísérleti telep.

2016. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló: nem ilyen! hülyeség!

én csak benéztem oda, de mindenki aranyosnak tűnt, ráasádul azóta ott dolgozik egy orvos ismerősöm, aki imádnivaló, nagyon lelkesedik a gyerekekért. közös beszélgetések-foglalkozások, rajzolások vannak, képességfejlesztés, szerintem nem a gyógyszer az első dolog, amihez fordulnak- csak ha muszáj. (kiskorúaknál úgysem lehet még diagnosztizálni a komolyabb pszichiátriai betegségeket)

családterápia is van ott, gondolom.

2016. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szomorú, ha gyereket kell vinni a pszichiátriára a legszomorúbb, hogy kedves mosolygó orvosok, de nem segítenek. Azért szeretnék véleményt kérni.
2016. ápr. 3. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!

bocsi a kesoi valaszert,de hatha aktualis lesz meg valakinek :)

Szerintem nem hasznal. Kedvesek,aranyosak,de semmi hasznuk. Van egy doktorno aki kifejezetten bunko,de szerencsere mi nem nala jartunk. Nagyon nem erdekli oket kivel mi van,csak beszelgetnek,mosolyognak,es kesz,de hozzaertes hianya erezheto:(

2018. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyedül Dr.Pászthy Bea aki ér is valamit onnan
2018. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

semmit nem érXDDDDDDDDDDDDDDD

vicc a hely

2018. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ajanlom. Nem sok mindenkirol tudok, akinek segitettek volna.
2018. márc. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!