Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mitől függ, hogy...

Szerintetek mitől függ, hogy valakinél milyen gyors az altató hozzászokás?

Figyelt kérdés
Mindenki ismer olyanokat, akik 25 éve alszanak ugyanannyi Xanaxszal vagy Lendorminnal, de vannak olyanok is, akik pár hét alatt hozzászoknak a szerekhez. Szerintetek ez mitől függ? Genetika? És vajon milyen a két csoport (hozzászokók és nem hozzászokók) aránya a népességben, melyik a többség?

2016. ápr. 3. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Testtömegindex, anyagcsere folyamatok tempoja, életkor, életvitel, bevett mennyiség, szedés rendszeressège,
2016. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*fizikai fuggosegrol irtam.


A mentalis fuggoseg szubjektiv.van, akinel a placebohatás is elég.

2016. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi, alapvetően biztos igaz, de ez azért nem lehet puszta matek. Kb velem egykorú és 3-4 kg-val könnyebb barátnőm 3 éve (válás óta).alszik xanaxszal, féllel, minden nap. Én egy hónap után már alig aludtam el tőle...
2016. ápr. 3. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!