Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolapszichológust felkereshe...

Iskolapszichológust felkereshetem, deprssziós tünetekkel, és szuicid gondolatokkal?

Figyelt kérdés
És tényleg szólhat a szüleimnek ?
2015. okt. 1. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, az iskolapszichológus nem a klinikai pszichológusok egyike, sokat nem tudna hozzászólni, de kérne neked beutalót egy terapeutához.
2015. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,és a igaz hogy a szuicid dolog miatt szólhat a szüleimnek ?
2015. okt. 1. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
A konkrét problémát nem hinném, hogy az engedélyed nélkül feltárná a szüleidnek(ugyanis létezik egy bizonyos titoktartási törvény, a te jogod),de valószínű, ha kikövetkeztetné, hogy mégsem csak a kamaszkori depi áll a dolog háttérében, hanem ennél komolyabb is, akkor feltételezem, konkrétan egy szakembert hív el, aki segít felállítani a diagnózist. De légy nyílt vele, mindenképp.
2015. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kamaszkori depi nem hiszem,20 vagyok
2015. okt. 1. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem pszichiáterhez mész, aki beutalna egy pszichoterapeutához?
2015. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még suliba járok,a pszichiátertől meg kicsit tartok
2015. okt. 1. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha fáj a szemed, akkor nem mész el szemorvoshoz? Az idegrendszered ugyanilyen törődést igényel, mint bármelyik más szerved. Nem az orvostól aggódsz, hanem magadtól. De ezt semmiképp se hagyd így...legalább az iskolapszichológushoz menj el.
2015. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem igencsak hosszú a történetem, gyógyszert is szedek. Szívesen felelek a kérdéseidre, ha szeretnéd.
2015. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!