Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tanácsoltok, mit csináljak...

Mit tanácsoltok, mit csináljak ha egyszerűen kezd minden ''összedőlni''?

Figyelt kérdés

Hat nap mulva töltöm a 17.életévemet.

Egy csodálatos családom volt amig édesanyám meg nem csalta édesapám,ez kb 14 éves koromban történt és azota az életem egy leejtő.

Nem találok motivációt ami erőt adna ahoz,hogy a mindennapokban jól teljesitsek.Egyszerűen már nem lelem örömömet közel semmiben és az a kevés dolog ami talán örömöt okozna arra nincs lehetőségem.

Nem tudom leirni minden egyes problémámat mert őszintén már azt se tudom milyen bajom van csak érzem,hogy valami nincs rendben.

Csak egy pár évet szeretnék még kibrini de ez egyre lehetetlenebbnek tűnik számomra.

Bármilyen tanácsot meghallgatok! :)


2016. ápr. 9. 02:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, a nők nem annyira hajlamosak a megcsalásra, ha édesanyád lépett félre, akkor az minden volt, csak nem egy "csodálatos család", legfeljebb ment a képmutatás, meg eljátszották előtted, hogy minden rendben van.

Ez amúgy is egy szr időszak az ember életében, ki kell bírni, meg kell várni, amíg higgadtabb, céltudatosabb leszel. Ebben a korban az ember törvényszerűen úgy érzi, hogy semmi sem biztos, semmi sem jó, stb. Viseld a szenvedést türelemmel és alázattal. Van, aki egész életében csak szenved, és bármit csinál, kudarcot vall. Neked nem kell, hogy így legyen, azért, mert most éppen "szr minden".

2016. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!