Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Masszív alkoholista vagyok,1...

Masszív alkoholista vagyok,1 héten 5-6 napot részegeskedem, van amikor hetet. Általában 1,5-2l bort verek be, de néha 0,7 dl töményet is, van ebből kiút?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. 16 évesen kezdtem inni.


Megélem a 30 at így?


2016. ápr. 10. 03:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerencse kérdése. Ha a májad bírja, az emberi kor végső határáig kihúzhatod. Általában nem bírja.
2016. ápr. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha tényleg kiutat keresel, szerintem vedd fel a kapcsolatot az Anonim 1alkoholistákkal, vagy más segítő csoporttal. Ha tényleg akarod, sikerülhet.


Amúgy a 30-at valószinűleg megélheted még így, de a 60-at már nem valószínű, ha tényleg ilyen rengeteget iszol, 50 éves korod körül a májad felmondja a szolgálatot.

2016. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
* Anonim Alkoholisták. Nem tudom, hogy került oda az 1-es.
2016. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Minél előbb elmész orvoshoz annál több az esélyed, hogy megéled. Mielőbb. Ezenkívül ha marad pénzed, állandóan fogyasszál vértisztító, immunerősítő és egyéb kedvező hatású gyógynövény készítményeket, gyógyteákat-azok még növelik az esélyeidet.
2016. ápr. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak megerni kell a 30-at. Az is legyen cel, h ne egy lerobbant, maga ala rondito, cselekveskeptelen roncs legyel.
2016. ápr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg semmi értelmét nem látom az életnek, így a legjobb ha leiszom magam, legalább akkor elengedi a világ egy kicsit a nyakam.
2016. ápr. 10. 06:54
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

"Jelenleg semmi értelmét nem látom az életnek, így a legjobb ha leiszom magam, legalább akkor elengedi a világ egy kicsit a nyakam."


Akkor esélytelen, hogy önmagadtól talpra állj. Irány az orvos. Felejtsd el a háziorvost, azzal semmire se mész. Pszichiáterhez menj, lehetőleg olyan helyre ahol direkt alkoholistákkal foglalkoznak.

2016. ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Oda hogy kell bemenni?


Oda nem beutalnak?

2016. ápr. 10. 07:02
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha kell beutaló, azt tud adni a háziorvos. De tényleg azt javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot az Anonim Alkoholistákkal, biztos tudnak ilyesmiben is tanácsot adni.


[link]

2016. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ede1219 ***** válasza:
62%
Hagyjátok már ezt az idiótát, hetente kiírja, hogy milyen alkesz -mindig más névvel-, meg hogy mennyire elqrta az életét, nem jut semmire az életben.
2016. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!