Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehet valaki aki már...

Mit tehet valaki aki már szinte csak az öngyilkosságra tud gondolni az elrontott élete miatt?

Figyelt kérdés

Egy értéktelen, életre alkalmatlan embernek tartja magát, és ezt már páran mások is megmondták neki hogy az. Nem tud megszabadulni a múltjától, folyton kísérti az elrontott múltja és hatással van a jelenére és jövőjére is, teljesen romokban hever az egész élete. Nem számíthat senkire, se barátai, se rokonai nincsenek és képtelen új kapcsolatokat alakítani. Középiskola után van jelenleg de nem csinál semmit, szívesen belevágna valamibe de semmi életereje nincs, csak az öngyilkosságra tud gondolni már.

Ilyen embernek szükséges lenne pszichiáterhez járnia és gyógyszert szednie amit ő felír neki?


2016. ápr. 10. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gyógyszereket szedek és járok rendszeresen pszichológushoz, mégis ugyanúgy érzek mint te. 10 éve küszködök és úgy érzem hogy vége... elfogyott minden erőm már. Várok. Vegetálok.
2016. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam . Nekem az segített , hogy elkezdtem meditálni , sportolni ( futni ) .

Rájöttem , hogy nem jól látom a világot , a félelmeim pedig a tudatlanságom miatt vannak . Srí Chinmoy könyveit olvasom és gyakorlom is , Ettől nyugodtabb és elégedettebb lettem , lett célom .

2016. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallgass AK26-ot
2016. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tapasztalatom szerint a gyógyszereket csak vészhelyzetben lehetne szedni Pl Mikor az emberben levő feszültség miatt több napon át képtelen aludni stb ... Azt a helyzetet viszont ami ezt okozta nekem kellett megoldanom .

Azt ne engedje senki magának , hogy csak úgy vegetáljon , érdemes egy rendszer v. napirend szerint élni . Amiben van munka , sport ( pl : futás , stb ) este olvasás , tv nézés helyett ( mindenkit érdekel valamilyen téma ), alvás és a lehető legtöbb időt töltsön a szabad levegőn (!!) . Általában már ettől jobban érzi magát az ember .

2016. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!