Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyen az ember ha észreve...

Hamis Velociraptor kérdése:

Mit tegyen az ember ha észreveszi magán hogy depressziós? És rájön, hogy az állapot, amiben ébredéskor találja magát, nem most állt be, hanem már egy ideje folyamatosan mélyült és mélyül ezután is.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csinálj valamit, ahol egy kis remény van, hogy lehet belőle később valami jó. Kezdj el cselekedni akkor is, ha nincs hozzá kedved. Csak mechanikusan. Ne állj le, ne torpanj meg az fontos.
2016. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha használnád a lavyl energia spray-ét. Nagyon jó!
2016. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én ebben a helyzetben felkerestem egy jó pszichológust, és elindultam felfelé.
2016. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Olvass utánna a Hellinger fėle családállításnak ės ,ha gondolod menj el egy olyan "terápiára"!Nekem bevált.Mert miután rávilágít a problėma gyökerėre megtudod oldani ės pápá depresszió.Jobb mint ,ha gyógyszert szednėl.Nekem az antidepresszànsokról egyėbkėnt az a vėlemėnyem ,hogy azokat szedni olyan mint foghúzás helyett Flectort enni.
2016. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!