Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5mg escipalotram-tól tud...

5mg escipalotram-tól tud lenni szerotonin szindrómám 4 napi szedés után?

Figyelt kérdés
pánik beteg vagyok és kaptam rá Scippát mint gyógyszert és így a 4. napon elkezdett remegni a kezem meg kicsit mintha melegebb lenne a testem mint általában a pulzusom 80-100 között van tud lenni szerotonin szindrómám kis mennyiségű gyógyszertől?

2016. ápr. 11. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia..pont most írtam ki én is egy kérdést az antidepikről. Én is escitalopramot kezdtem el szedni 2 napja. Azóta szarabbul vagyok. Hőhullámaim vannak ég az arcom..pulzusom alapból 90-100. Nem tudom, hogy beképzelem vagy az antidepitől van.

Bocsi ha nem tudtam segíteni.

2016. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia..elöző válaszoló vagyok. Történt azóta változás nálad? Dokidnak mondtad a tüneteket?

Örülnék ha írnál.

Szép napot.

2016. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
végül befeküdtem pszichiátriára mert ott legalább jó kezek között voltam ha neadjistan bármi baj lenne akkor tudjanak segíteni. amúgy azóta emelték az adagomat 20mg-ra és túl nagy problémákat nem okoz csak annyi a lényeg hogy kell hozzá egy 0.5mg xanax(alprazolam hatóanyagú) retard nyugtató reggel és este és akkor nem is nagyon érzékeled a mellékhatásokat. illetve a pszichiáter mondta, hogy bár az van ráírva hogy mindegy hogy reggeli előtt vagy után veszed be de sokat segít ha reggeli után veszed be mert más tempóval szívódik fel, kevésbé éri sokként a szervezetedet
2016. ápr. 23. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a xanax a legjobb. Igazi cukros nyalóka. Aztán nagyon nehéz lejönni róla.
2021. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis lett szerotonin szindróma? :)
nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!