Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet mentális beteg vagyok?

Lehet mentális beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Igazság szerint szociális kommunikáció téren nagyon suta vagyok, több hónapja foglalkoztat ez az egész, nincs bátorságom visszaszólni, nehezen nyílok meg, könnyen dühbe jövök.. ez már odáig torkolódott, hogy évvégén meg is buktam, kilátástalan az életem, megakarok halni, az lenne a legjobb, így is utál mindenki, hát most meg főleg.
2016. ápr. 18. 14:43
 1/1 Pankanita válasza:
szia!ne foglalkozz mások véleményével, nyugodtan szólj vissza, próbálj meg barátokat szerezni, de azokból is elég egy igazi. Én is már buktam, sőt ismételtem évet. mar csak nevetek rajta. túléltem, fel a fejjel:)miért utál mindenki? Ha olyan utál aki nem ismer, utálhat. ennyi.
2016. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!