Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam el a pszichiátere...

Hogy mondjam el a pszichiáteremnek, hogy rosszul kezelt?

Figyelt kérdés
Nehéz, mert megbíztam benne, és most rájöttem, hogy beteg mentálisan.

2016. ápr. 18. 13:17
 1/8 acelsziv ***** válasza:
70%

Csak nyugodtan,. Legrosszabb esetben bedug a zárt osztályra és zombira szedáltat.

Ha meg jogorvoslatot szeretnél a cchr.hu -n tájékozódhatsz.

2016. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keress másik kezelőorvost.
2016. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Beteg mentálisan? Ez nem hangzik túl valószínűen. Pontosan mi történt?
2016. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

szerintem nem olyan valószínűtlen. Ő is csak emberből van. Akkor ennyi erővel aki rákos betegekkel foflalkozik nem lehet rákos,vagy mi?

Szerintem tartsd meg magadnak a véleményed, és keress egy másik orvost,ha nem akarsz magadnak bajt. Lehet beteg,lehet hogy nem. Bár azt sem tudjuk, te milyen vagy, kérdező.

Akkor is keress simán másikat, ha közel állsz hozzá. A lényeg, hogy ilyet ne köpj be neki.

Egyébként lehet ő is tudja ezt magáról, és jár valakihez. Sose tudhatjuk,nincs a homlokára írva senkinek. Problémái mindenkinek voltak es lesznek is.

2016. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
es az osszefuggest sem ertem. attol hogy beteg miert kezelt rosszul? attol meg ő azt alkalmazza rajtad,amit tanult..
2016. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
A pszichiátereknek sokszor van mentális problémája, de ők járnak is terápiára, kötelező nekik, szóval lényegesen jobb állapotban szoktak lenni, mint a civil betegek. Kérdező! Ha paranoiás vagy, akkor úgysem fogod megérteni, amit most írok, de nagy valószínűséggel nem kezeltek félre és nem a pszichiáterrel van a gond, hanem veled. Legalább ha valamivel alátámasztanád, amit írtál, lenne némi hitele a dolognak, de így nincs.
2016. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 4-es választ köszönöm benne van minden!
2016. ápr. 18. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták: a terapeutáknak (legyen pszichiáter, vagy pszichológus) kötelező a saját terápia. De azt is lehet felszínesen űzni, szóval nem mindenkire ugyanúgy hat.

Ha egy terapeuta nem látja be, hogy problémái vannak, akkor hiába is szembesítenéd, úgyis hárítani fog. Ha gondod van vele, inkább keress mást.

2016. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!