Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezekkel a gondokkal mit lehet...

Ezekkel a gondokkal mit lehet kezdeni, milyen betegség?

Figyelt kérdés

Tüneteim: folytonos fáradtság, leginkább akkor ha suliban vagyok sokat fekszek a padon, amint hazaérek, késő délutánra elmúlik. Rettegek minden olyan tevékenységtől amikor ki kell állni mások elé, vagy ha esetleg valami csapatépítő tevékenység, lelki nap van inkább el se megyek.

Úgy vagyok, hogy hagyjon engem mindenki békén, ne piszkáljanak. Nagyon érzékeny vagyok mások reakcióira, ha nevetve szólnak hozzám, vagy poénkodnak velem rögtön bántásnak veszem.

Úgy próbálok barátkozni, hogy hülyeségeket kérdezek és mondok, értelmetlen dolgokat rajzolgatok,mert a padtársaim is ezt csinálják egymással gondolom így megfelelek nekik ha hülye vagyok, de csak fogykosnak néznek és kibeszélnek. Néha öntudatlanul mondok baromságokat, csak úgy jön. Egyébként ilyen sohamegnemszólaló vagyok csak néha váltok egy két szót, az se értelmes beszélgetés. Próbálok mások kedvére tenni, magamat leértékelem őket meg fel. Nem tudom követni a másik fél mondandóját, mire a végére ér a felét elfelejtem és teljesen mást válaszolok rá, amit nem tud mire vélni.

Sokat ásítok és remegek , de nem kicsit hanem olyan szinten hogy mások is észreveszik, néha csak úgy beremegek. Nemtudom, hogy mások remegnek e ásitás közben.

Gyakran csak úgy bambulok magam elé, gonosz gondolatok kínoznak, homályosan látok, mármint ilyen szürkén, nem térképezem fel a körülöttem lévő eseményeket, fejben eltorzítom a dolgokat. Magamba folytok mindent, nem beszélek senkivel a gondjaimról.

Van ez az érzés, hogy egyedül vagyok, kiszolgáltatott.

Nincsenek céljaim, hazaérek általában számítógépezek, vagy filmezek egészen lefekvésig, nem is tudom hogy egyáltalán mit tehetnék ezeken kívül, mivel muja és félénk vagyok belekezdeni akármibe is, úgyis elbénázom mint sok minden mást.

20/F


2016. ápr. 18. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez depresszió. De csak szerintem.
2016. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!