Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer valaki olyan pszichológu...

Ismer valaki olyan pszichológust, aki szorongásból, pánikrohamból gyógyult ki?

Figyelt kérdés
Egy ilyen szakember szerintem jobban tud azonosulni a pácienssel. Aki tud, kérem segítsen.
2016. ápr. 18. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen problémákkal kerültem pszichológushoz még évekkel ezelőtt, szerencsére teljesen sikerült rendbe jönnöm, túl vagyok már a szorongásokon és a pánikbetegségen is, plusz jógára is jártam általa.

Szóval ismerek, de nyilván nem mindegy, hogy hol élsz te, meg hol élek én...:)

2016. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

értelmesnek tűnsz a betegek közt, leírom a lényeget:

félsz a felnőttkortól, a szegénységtől, stb ...

ez normális

ha tudatosan éled az életed, vannak elképzeléseid, hited, pl jó a fizikumod, mindig találsz valami munkát

akkor ez csökkenni fog, persze elmúlni tényleg csak akkor fog, amikor találsz munkát.

Ha csak úgy vagy, akkor lehet akármi, mindig félni fogsz, és ez egy ördögi kör lesz, ahol a félelemtől valóban csak amortizálódsz, amiután már joggal félsz.

2016. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan pszichológust keresek egyébként aki SAJÁT maga is korábban szorongásos, pánikbeteg volt de kigyógyult belőle.
2016. ápr. 20. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha olyan pszichológust keresel, aki mély lélektanban (KIP, ego-state, regresszió, stb.) kiképzett terapeuta.
2016. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!