Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociopata vagyok?

Szociopata vagyok?

Figyelt kérdés
Csak gyanítom,hogy az lehetek,mindenesetre másképpen látom a világot,mint az átlag.Ez sokmindent megmagyarázna bizonyos élethelyzetekben.Tanulmányozom a pszichológiát,intelligens ember vagyok,csak más.Ami nem feltétlenül rossz dolog,nekem nem is jelent problémát,mert olyan vagyok amilyen.Nekem ez a normális,nem tudom milyen lehet másnak lenni. Belül,még élvezem is,hogy ilyen vagyok.Nem is változnék soha.Most nem kezdem el hosszasan leírni a tulajdonság lista alapján,hogy ilyen,meg olyan vagyok.Meg szerintem mindenki tudja ezeket alapból.Mert,itt olvastam a kérdéseket ezzel kapcsolatban. Láttam,hogy a felhasználó feldobott egy tulajdonságot és kész.Talán a fogalom ismerete nélkül,nemhogy élne benne.Hosszasan mindennapi példákkal tudom alátámasztani,hogy milyen empátia,bűntudat,szégyen,sajnálat,idegesség,stb nélkül élni.Ki sem férne ide.Milyen eljátszani egy érzést,stb.Hogyan látom az embereket és a kapcsolatokat.Számomra mit jelent egy párkapcsolat vagy egy barátság.Szóval akit érdekel megoszthatom vele a gondolataimat és megerősíthet ,illetve megcáfolhat a felismerésemben.

2016. ápr. 24. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, hogy néz ki ez a kérdés? Így:

Beteg vagyok?

Csak gyanítom, hogy az vagyok, de nem írom le a tüneteimet, mert ki sem férnének ide.

2016. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem vagyok egy "dilidoki", de szívesen meghallgatlak :)
2016. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is meghallgatnálak, kiváncsi vagyok rá.
2016. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos,mint említettem a kérdésben is,azért nem írtam ki,úgymond a tüneteim,mert akkor olyan hosszú kérdés formálódott volna belőle,hogy senki sem olvasta volna végig.Az emberek többsége nem szívesen olvas egy teljes oldalon keresztül.Mert megunja és elfelejti,hogy mi is volt az elején.Mivel,amit szintén említettem nem sablonosan húztam magamra ezeket,hanem a mindennapjaim részei.A személyiség egy összetett fogalom.
2016. ápr. 24. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akarlak (bár ezek szerint akkor téged nem lehet megbántani) ,de kicsit még nagyképű is vagy++ "intelligens ember vagyok"


Egyébként én szívesen olvasnék oldalakat is akár (engem is érdekel a pszichológia ,igaz csak saját magam szórakoztatására)!

2016. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szociopata szorong. a pszichopata nem szorong. neked inkabb figyelemhianyod van, meg koros onbizalomhianyod. a kerdesbol is latszik, h mennyire kulonleges akarsz lenni de hat... nem vagy. szociopatak meg amugy is szanalmasak meg a duhuket se tudjak visszafogni. semmi kulonleges nincs bennuk, csak az anyjuk meg az apjuk jol elbant veluk, meg nem volt aki szerette oket. altalaban alkoholistak lesznek meg csovesek. pszichopatak meg a narcisztikusok akikbol nagy ember lesz, de ok is csak a sajat elegedetlenseg erzesuket akarjak kompenzalni, szoval az egesz eletuk egy vesszofutas maguk elolxd ugyhogy en szemely szerint mindig sajnalom azokat akik ilyenek, eleg szar lehet nekik
2019. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom divat ez a dolog hogy jaj elmebeteg vahyok ize, de attól még egy neurotipikus csicska maradsz
2019. júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!