Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is van így ezzel?

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésemnek a lényegét itt fejtem ki. Szóval,ez már tart nálam egy ideje. Pontosabban gyerekkorom óta.Az, hogy nagyra becsülöm a sorozatgyilkosokat. Tisztelem őket.Nem tudok rájuk haragudni egyáltalán.A kedvencem Ted Bundy, rá szinte Istenként tekintek. Anyagokat is gyűjtök róluk, egy ilyen nagy, vastag füzetnyire való gyűlt össze az évek alatt. Azzal is tisztában vagyok, hogy az emberek ezt a dolgot másképpen látják, én pedig így.Én bennük látom az áldozatot.Velük tudok igazán azonosulni. Szóval az érdekelne igazából, hogy esetleg mégis van-e olyan aki hasonlóan gondolkodik-e, mint én. Ja, és férfi vagyok, 23 éves, ha ez számít.

2016. febr. 26. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért ide tettem, mert nem igazán találtam máshol témához illő topicot.
2016. febr. 26. 18:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, csak ők el vannak zárva... Viccet félretéve, nincs ezzel baj, a sorozatgyilkosok maguk is beteg emberek, így nézve akár áldozatnak is hívhatjuk őket, mondjuk én csodálatot nem érzek irántuk, max a szánalomig jutok... az ilyenek esetében mint Aileen Wuornos. Beteg emberek.

Amíg nem kezded el őket másolni, addig nincs baj.

2016. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felnezni nem nézek fel rajuk azert amit tettek de a legtobb ilyen ember zseniális elmével rendelkezik szoval egy reszem felnez de csak az inteligenciajukra... 16f
2016. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha egy filmben meghal a gyilkos, szomorú vagyok miatta :c valahogy sose sikerült az áldozatot sajnálnom, csak a gyilkost, amikor meghalt. 15/L
2016. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmm neked biztos tetszene ez a könyv: Dan Wells: Nem vagyok sorozatgyilkos.
2016. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tisztelt kérdező én is így vagyok ezzel ahogy te én is tisztelem őket nekem a kedvencem Ed Gein
2016. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, még mindig ilyen vagy?
2021. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úristen miket írtam 15 évesen xD
2021. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!