Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Figyelemhiányos lehetek?

Figyelemhiányos lehetek?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul hogy egy könyvet olvasva újra és újra elolvasok egy mondatot vagy sort, mert úgy érzem el is felejtettem amit olvastam. Később azt hiszem fel tudok idézni mindent, de néha ez nehezen megy.

Gyakorta felejtek el ezt azt, de leginkább könyvek olvasásánál veszem észre ezt.



2016. ápr. 27. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel,hiszen hasonló cipőben járok. Sokszor az adott oldalt duplán kell elolvasnom,mert olyan mintha nem ott járnék
2016. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát azért gyakran én azért állok mert mindig úgy érzem szükségem van arra, hogy elképzeljem ami a történetben van.

Eltudom mesélni mi volt az egész cselekmény és miről szólt a könyv, de akkor is gyakran újra olvasok egy sort.

2016. ápr. 27. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:

A figyelemhiány az nem ebbe a témakörbe tartozik... esetleg figyelemzavar, vagy kocentrációs zavar.


Amit leírtál, lehetnek annak jelei, de azért ezt még ne vedd biztosra.

2016. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!