Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinról vélemény? Ki mit...

Frontinról vélemény? Ki mit tapasztalt róla?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vélemeny: Utalom mert nem tudok leszokni rolla. Barcsak soha nem kezdtem volna el szedni :(
2016. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én 1-1 szemet szedtem enyhe szorongásra, lefekvés előtt vettem be, nekem segített elaludni, de már nem szedem. Nekem nem volt gondom az abbahagyással, akkor sem, amikor néhány éve többet szedtem 1-2-nél naponta (0,25-ösről van szó), de vannak, akik jobban hozzászoknak, ez teljesen egyén-, illetve dózisfüggő. Amúgy mire szednéd? Mert a depresszió/szorongás/pánikbetegség kezelése alapvetően antidepikkel történik, a Frontin max. kiegészítés lehet, de ezt az orvosod nyilván tudja. Mellékhatásként én pl. szédültem, már napi 2 tablettánál is, többek közt ezért is hagytam abba a szedést, de ez se törvényszerű mindenkinél.
2016. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, mocskos drog.
2016. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar függőséget okoz,és egyre többre lesz szükséged,hogy elérd az optimális állapotot. Átmenetileg,pl.antidepresszáns és szorongásoldó felépítésekor segíthet,de az orvosoknak nem szabadna tovább alkalmazni. Sokan itt rontják el. Nehéz leszokni utána,hosszú távon pedig komoly szövődményei lehetnek.
2016. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A párom akibe halálosan szerelmes voltam úgy kb 3 hete dobott,sírógörcseim voltak napokig,alig akartam enni,nem leltem helyem sehol...Bármit tettem a fájdalmam nem csökkent... Párnap múlva elmentem a pszichiáteremhez hogy valamit írjon ki mert nem bírom tovább nincs kedvem élni tovább stb...Erre kiírta a Frontint 0,5mg-set hazamentem azonnal bevettem 3 szemet,utána lefeküdtem aludni...Másnap 5 szemet hogy inkább csak aludjak a páromra ne is gondoljak... Másnap talán 3-at, de nem tudom már annyira nem is emlékszek mint ha emlékezet kiesésem is lett volna lehet a hatásától,meg a sokktól hogy a párom nincs többé....De igen egész nap aludtam szinte tőle,ha felkeltem dülöngéltem,neki mentem a falnak is majdnem...Olyan dolgokat csináltam amiről nem is tudtam miért csinálom...Kerestem a hajgumim közbe a hajamban volt,és úgy kezdtem fésülködni stb... Ha talán jól emlékszem napi 3-at szedtem... De tegnap óta már nem veszem be,nem akarok rászokni,és aludni,és felejteni... Még tanulok le kell érettségiznem(esti iskola)


Asentrát szedek mielőtt a párom dobott már előtte 2 hete is,Pánikbetegségre,Szociális Fóbiára... Az jó gyógyszer amúgy régen 4 évig szedtem,2 éve...(Utána Citagent de az gyenge volt,és vissza kértem az Asentrát a dokitól.)és mindig nyugodt voltam,igaz híztam, meg kicsit álmos voltam...

2016. ápr. 28. 18:20
 6/23 A kérdező kommentje:
De érzem hogy már majdnem rászoktam,mert belül reszketést érzek és olyan sírhatnékom van...És érzem hogy kívánom.Kezd jönni az elvonási tünet... DE nem érdekel,akkor sem veszem be többet, sok embertől hallottam hogy annyira rászokott többet nem tudta letenni,elég nekem az Asentra...
2016. ápr. 28. 18:24
 7/23 A kérdező kommentje:
Az előző 2 hétről is szinte mindent elfelejtettem,alig emlékszek valamire... Elég fura,még ilyen nem volt...
2016. ápr. 28. 18:27
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem az orvos utasításának megfelelően szedted? Nagyon nagy butaságot csináltál,bele is lehet az ilyenbe halni. Ennyit csak nem ér egy szakítás sem? Inkább tölts minél több időt a barátaiddal,családoddal,beszéld ki magadból a fájdalmat,mozogj,hobbizz,de ne gyógyszerezd be magad,az a legrosszabb,amit tehetsz. Szerintem el kellene mondanod a pszichiáterednek,hogy szedted,adjon tanácsot,hogy tedd le,letedd-e egyáltalán már most. Elmondhatod neki,hogy nem szeretnél rászokni semmiképp,csak addig szednéd,míg tényleg szükséges. Ezek után szerintem nyugodtan hallgathatsz a tanácsaira az adagolást illetően,nem szabad ezekkel a szerekkel így játszani.
2016. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as! Ne okoskodj! Nem veszem be többet,és nem szokok rá....Ennyi! Felesleges álmosító drog...
2016. ápr. 28. 21:05
 10/23 A kérdező kommentje:

Az exemen meg már kezdek túl lenni,rájöttem csak kihasznált...

De úgy szedtem ahogy előírta napi 3 szemet,de nem kell soha többet az a sz*r ennyi...

2016. ápr. 28. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!