Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet, más is tapaszt...

Ez mitől lehet, más is tapasztalt már ilyet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor ránézek egy olyan képre, ahol mondjuk egy ilyen ég látható csillagokkal meg nappal, olyan rossz érzésem van, nem bírom nézni. Mint amikor a google sky-t tekergettem körbe, akkor is ez volt, és kikapcsoltam és nem bírtam. Ismerős valakinek az érzés, vagy ez valami fóbia szerűség?
2016. ápr. 19. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a látvány amikor a használt zsírt meleigíjük,futkos a hátamon a hideg és nem tudom miért a jobb halántékomnál érzek ilyen szurkáló bizsergést és szinte szédülök.

A te esetedben talán a tériszonnyal hoznám összefüggésbe.

2016. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, ilyen tériszonyszerű.

És amikor a bolygók ott ülnek a nagy semmiben ?

2016. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura de a google sky az nekem is parás valamiért amikor a legtávolabbi nézetre tekered a földnél és látod a napot az engem határozottan nyugtalanná tesz amikor meg láttam hogy "hé nézd má' Mars is van" és átfutott rá a kamera én konkrétan megijedtem úgy hatott rám mint valami Jumpscare nem tom miért van ez de én is nyugtalan vagyok ha a googlenek ezt a bolygónézegetős funkcióját használom :/
2016. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó hogy nem csak nekem van ez. Az a vicces viszont hogy tériszonyom nincsen, 8. emeleten lakunk, gyakran megyünk hegyekre túrázni, úgyhogy...
2016. ápr. 19. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A Google sky rám abszolut hatástalan. A planetárium sokkal erősebb élmény.Én nagyon bírom , nagyon érdekes.
2016. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!