Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin! Mennyi idő még kiürül?

Frontin! Mennyi idő még kiürül?

Figyelt kérdés

2 hétig szedtem Frontint 0,5mg-set naponta 3-at,az orvos előírása szerint..De 2 előfordult hogy többet vettem be 5-öt... De 2 napja nem veszem be mert állandóan aludtam tőle,ha felkeltem dülöngéltem,emlékezet kiesésem volt...olyanokat csináltam amikről nem is tudtam miért...Lehetetlen tőle tanulni is...


Ma lesz 3-ik napja hogy nem vettem be... De azóta olyan mintha a lelkemet tépnék kifele,óriási pesszimizmus,nincs kedvem semmihez...Szédülés,fejfájás,álmatlanság,étvágytalanság,elme zavar... Sokat felejtek,és a múlt 2 hét szinte majd nem teljesen kiesett...

Ugye nem váltam még függővé? Ettől félek a legjobban...

Többet nem akarom bevenni,megutáltam... Mikor múlnak el kb ezek az elvonási tünetek?


(Oltogatásokat nem kérek,köszönöm!)



2016. ápr. 30. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

2 hét az semmi idő.

Mire kaptad? Nem lehet, hogy az eredeti tüneteid jöttek elő?

Miért szedtél be többet?


Én 3 hónapig szedtem, igaz, a 0,25-ösből napi 3-at, egy hete hagytam abba, és semmi bajom nincs. Szedés közben sem volt.


Menjél el egy gyógyszertárba és vegyél nyugtató teát. Hétfőn meg menj vissza a dokihoz.

2016. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hét - még egy egyszerű fájdalomcsillapító is egy hét, míg teljesen kiürül. Május van már holnap, sétálj egyet egy parkban a virágok, éneklő madarak közt, jobban leszel. A világ gyönyörű!
2016. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Az alprazolam nem okoz a szó hagyományos értelmében vett függést. Főleg nem két hét után, úgyhogy ezt nyugodtan kiverheted a fejedből. Bár sokan azt hiszik ez egy alkalmi gyógyszer, de valójában a normál hatásmechanizmusa hetek után alakul csak ki, addig a beszedés után főleg csak álmosság és tompultság jelentkezik, több hét után szorulnak csak a háttérbe ezek a tünetek, és akkor kerül előtérbe a nyugtató hatás.

Amúgy az alprazolam felezési ideje elég rövid (6..12 óra), úgyhogy lehet számolgatni.

2016. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mire kaptam? Párom szakított velem előtte pár napja akkor,és mélyen összezuhantam,öngyilkosság gondolata kerülgetett... Elmentem a pszichiáteremhez és elmondtam mi történt,erre kiírta a Frontint... (De kár volt belemennem mert a problémát kell megoldani,a gyógyszer nem megoldás,csak elodázza a megoldást...) És ha tovább szedném végig aludnám az életem,és az emlékezet kiesés miatt még tanulni se tudnék...


És 2 napja vannak ezek az elvonási tünetek: fejfájás,étvágytalanság,szédülés,hőhullámok,koncentrációs zavar,álmatlanság...Egész éjjel egy órát nem tudtam aludni,és a fejem majd szét ment a fájdalomtól... És a sok felejtés...emlékezet kiesés...


Remélem mihamarabb elmúlnak ezek.....

2016. ápr. 30. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Pihenjél, hallgass szép zenét, elmúlik. Szerelmi bánatra meg vegyszart adni orbitális baromság.

Arra köztudomású, hogy a szép versek jók és gyógyítók.

2016. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az orvosoddal,hogy mi történt.
2016. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy egy orvos kezdő adagnak hogy írhat ki 3x0,5 mg-ot?? Ez így tényleg csak arra jó, hogy kábultan szédelegj egész nap..
2016. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as, az az antidepresszáns...

Kérdező: elég durva adagot írtak fel, bőven elég lett volna napi 1-2 x 0,25.

1,5 mg-ot már nem lehet úgy letenni, mintha csak elvágták volna, csökkenteni kellett volna lassan és így megszabadulni tőle 1-2 hét alatt.

2016. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó véleményét.(8-as)

Mondjuk estére tartsd meg a 0,5mg-ot,hogy tudjál aludni.Nappal pedig kétszer 0,25mg.

Utána fokozatosan csökkentsd,ritkítsd a szedését majd hagyd le ha nincs rá szükséged.

F40+

2016. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 30. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!