Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kívánok magamnak állandó...

Miért kívánok magamnak állandóan rosszat? Hogy álljak le?

Figyelt kérdés

Nem kényszerből teszem. Ilyeneket szoktam kívánni magamnak, hogy bár lekésném a buszt, mert tudom hogy akkor csak fél óra múlva jön a következő és hadd fázzak a buszmegállóban, mert megérdemlem. Meg ilyeneket, hogy bukjak ki az egyetemről meg megérdemlem. Ezek eddig nem zavartak, de már jönnek durvábbak is. Pl ilyenek, hogy veszítsek el egy családtagot és szenvedjek...


Borzasztó énidegen gondolatok ezek, és nem tudom elmulasztani őket. Nagyon félek, hogy ezzel bevonzom ezeket az életembe és pont emiatt lesz bajom :(

(Jártam pszichológushoz, az összes múltban történt dolgot amiért okolhatn magam átbeszéltük, mégse múlik el. A stressz okozhat ilyet?)


2016. ápr. 30. 21:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezek a gondolatok kényszeresek. Elrontottam az első sort...
2016. ápr. 30. 21:25
 2/2 Szofi51 válasza:
Miért érdemelnéd meg hogy rossz történjen veled? Ha a múltban van olyan ami miatt megérdemelnéd, próbálj meg túllépni rajta. Esetleg ha egy személyt bántottál meg kérj tőle bocsánatot vagy nem tudom, próbáld meg helyrehozni a hibáidat, ha nem megy, fogadd el hogy elrontottad, legközelebb majd okosabb leszel és jól cselekszel. Remélem tudtam segíteni egy kicsit, bár nemhiszem..:)
2016. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!