Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a tünetek a depresszió...

Ezek a tünetek a depresszió jelei?

Figyelt kérdés

A lányomon azt vettem észre,hogy megváltozott.Sokszor letört,lógatja az orrát nem,őszinte a mosolya.Az első barátja megverte,két családtagot is elvesztett aki közel állt,hozzá,illetve, folyamatosan csalódik a barátaimba,fiúkban.Kórházba került,sulis bántalmazás miatt,sulit váltott de,szerintem valami még most se okés vele.Úgy érzi,hogy őt senki, se szereti illetve senki sem érti meg.Úgy gondolja,neki sosem, lesz barátja mivel nem tartja magát valami, szépnek.Szakembernél már jártunk,nem segített neki semmit.Nem jár el itthonról nincsenek,barátai akivel, elmehetne szórakozni.Régebben bántalmazta,magát azzal most leállt de még mindig,szomorkodik.Nem szeretne öngyilkos lenni,de nem élvezi az életet.

Depressziós?


2016. máj. 3. 19:44
 1/5 anonim válasza:
Én egy picit az vagyok.. tehát,sztem igen
2016. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az. Első körben környezetváltozás, és valami "kihívás" kellene neki: valami kalandtábor, stb. ami talán felrázza. Ha nem sikerül, addig kell szakembert keresni, amíg nem találtok megfelelőt.
2016. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi itt a gyakorikerdesek.hu-n mind szakképzett pszichológusok vagyunk, így könnyű szívvel adhatsz a véleményünkre. (Bocs, nem.)


Szerintem lehet, hogy depressziós.

2016. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem gyanús ez a szakembernél már jártunk, nem segített. Addig kell folytatni a kezelést, amíg eredménye nem lesz, nem kétszer elmenni. Olyan terapeutánál, akiben bíztok.
2016. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy depressziós. Felsoroltál annyi negatív dolgot, amibe egy felnőtt is összeroppanna, nem hogy egy kamasz lány. Szerintem ülj le vele beszélgetni, mondd meg neki hogy tudod milyen rossz neki, de te mellette állsz mindenben, és veled beszélgethet. Közeledj hozzá, ne csak egy apa -lánya kapcsolat legyen, hanem próbálj valahogy összebarátkozni vele. Legyen közöttetek kapcsolat, és ne csak annyi, hogyha hazamegy köszön, meg talán megkérdezi hogy milyen kaja van a hűtőben.
2016. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!