Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki volt mar huzamosabb ideig...

Ki volt mar huzamosabb ideig korhazban?

Figyelt kérdés

En most leszek eloszor a nyaron. Minimum 1, maximum 2 honapig "tartanak majd fogva" egy pszichiatrian.


Azt mondtak, sajat ruhaban kell lennem. A kerdesem ezzel kapcsolatos igazabol; nem igazan vannak kenyelmes itthoni ruhaim, az a par darab pedig szerintem tulsagosan megviselt ahhoz, hogy emberek koze felvegyem. Szerezzek be par laza ruhat? Mivel farmer rovidnacikban sem lenne olyan jo feszengeni szerintem. Nem gaz, ha ket napig lesz rajtam ugyanaz?


2016. máj. 3. 23:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én május 30-án. Nem szoktak kihullani az emberek általában, csak aki megszegi a szabályokat, de ez ritka. Két kb. tíz fős csoport van, heti egy nagycsoport van, csak akkor vagyunk együtt.
2016. máj. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!