Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz a figyelmem és lassan...

Rossz a figyelmem és lassan tanulok miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémám van, hogy rossz egyes dolgokban a megfigyelésem. Nehezen tanulok. De van szakmám. Érettségi. Közepes eredményekkel. Most kezdtem el dolgozni 1 évem át csak éltem magamnak. Most viszont komoly gondok vannak a figyelemmel.


Ezen hogy tudnék javítani?

Neurozan (Plus) ?


D vitamint eszek 3000x t. Magne b6 t meg c vitamint 50mg t.


Depis is vagyok kicsit. Nagyon kevés siker élmény ért az elmúlt években.



2016. máj. 8. 19:43
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja az kimaradt.

Édesapám elhunyt, párom elhagyott 7 év után, elpusztult egyik kutyám. Ez az elmúlt 2 év eredménye.

2016. máj. 8. 19:48
 2/2 anonim válasza:
Talán inkább lelki oka van a figyelemzavarnak. A sok negatív dolog ami mostanában meg az elmúlt években ért, elég súlyos. Sok mindent vesztettél el egyszerre viszonylag rövid időn belül. Van egy fajta állapot ezek után ami kissé olyan mint a depresszió, bár nem tudom mi lehet az mert orvos az nem vagyok, sem pszichológus csak onnan tudom, hogy én is átestem ezen. Amikor semmi sem érdekel annyira, mint amennyire fontos lenne. Ez a traumák és rossz dolgok bekövetkezte után szokott jelentkezni. Idővel elmúlik.
2016. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!