Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogyan nyugodjak le?

Mit tegyek, hogyan nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 napban elbasztam az egész életemet. Teljesen, amennyire egy ember képes elbaszni a saját életét. Mindent elrontottam. Soha nem leszek boldog, azt az egyetlen egy embert bántottam meg leírhatatlanul, akinek talán valaha is számítottam valamit. És most már neki sem. Az elmúlt 8 órában szünet nélkül nagyon durván ideges vagyok. Emellé még társul néha zokogás, dühöngés, önmagam karmolászása, ordítozás, törni-zúzni akarás, amit csak azért nem teszek meg, mert nem akarok olyan dolgokban kárt tenni, amik jó dolgokat juttatnak eszembe. Egyébként kb egyáltalán nem tudom kontrollálni ezt a dolgot. És ötletem sincs, hogyan nyugodjak le. Néha-néha van egy kis szünet, amikor épp nem bőgök, és valamivel jobban vagyok, de ez nem tart tovább 15-20 percnél soha. Utána visszatérnek a gondolataim. Szükségem van valamire, amitől jobb lesz. És légyszi ne írjátok a megszokott baromságokat, hogy hallgassak zenét, menjek el sétálni, sportoljak. Nem nyugtalan vagyok, hanem kegyetlenül ideges, zaklatott, és rettegek a tetteim és szavaim végleges következményeitől. Bármit megtennék, hogy visszacsináljam a dolgokat, vagy hogy visszatekerjem az időt, vagy meg nem történtté tegyem mindazt, ami megtörtént. De erre képtelen vagyok, de már úgy érzem arra is, hogy várjak, mi lesz. Nem bírom. Nem tudok mit tenni. És nagyon félek attól, hogy újra nagyon kiborulok, pedig normálisan kellene viselkednem, az nyújtana talán némi esélyt arra, hogy javítsak a helyzetemen.
2016. máj. 10. 18:28
 1/2 anonim válasza:

Idővel jobb lesz,tudom ez ilyen megszokott baromság közé sorolható, de ez tény.

Amugy meg ha ennyire fontos,akkor próbálj meg beszélni neked, ne hagyd. Emberek vagyunk mindd követünk el hibákat, lehet, hogy nem fog megérteni egyből, de ha látja, hogy tènyleg megbántad talán kiengesztelheted.

2016. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beszélni vele* bocsi elírtam.
2016. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!