Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik képre mi lehet jó...

Melyik képre mi lehet jó válasz? Rorschach-teszt képeire gondolok. Mikor nem vagyok "dilis"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 23:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
39%
A tesztre jó és rossz lálasz nem létezik a képeken azt látod amit az agyad és a szemed együtt alkot ha csak pacát látsz nem tudsz dönteni.és ugy melesleg az igazi és az interneten találhatok közt semmi külömbség esetleg annyi hogy interneten kapsz olyan válaszokat amit inkompetens emverek töltöttek ki és amugyis ezel a tesztel nem dönthető el egy ember érzelmi villága mert egy egy ember 10 választ es adhat egy képre ugy hogy az lehet valos vagy valotlan hakarsz pillangot látsz ha nem akkor meg rértocsát vagy denevért de az lehet az apád szétárt öpenyben drakulának öltözve az ies fajta teszteknek az a dolga hogy a legrosszabb képet alkosák egy emberöl anélkül hogy ismernék ép ugy ahogy anak is aki mutatja
2016. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Bocsánat ha egy két betüt mellé ütök csak kicsi a telefonom de én már jártam pszihologosnál mert rémálmok gyötörtek melyek nagy része valora vált de ő megprobálta bemagyarázni hogy a szociális életem nem megfelelő és hogy a családomat nem támogatom kellö képen különböző tesztek után rá kellet mindenkinek ébrednie hogy nem vagyok dilis és hogy amit mondok az mind igaz persze csak akkor mikor gyogyszerektöl félholt álapotba beszélgetünk és egy időre mindenki elhagyot mert szinte semmi tudomásom nem volt a külvilágrol
2016. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!