Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem meghalni, hanem soha meg...

Nem meghalni, hanem soha meg nem születettnek lenni? Vélemény?

Figyelt kérdés

Megrekedtem.. Évekig nem vágytam semmi másra, csak arra, hogy meghaljak végre, annyira vágytam rá, hogy azt nem tudom szavakkal kifejezni. Többször próbálkoztam öngyilkossággal, de soha nem jött össze, pár nap/hét/hónap kórház, aztán minden kezdődött előről. Az utóbbi időben viszont, habár nem változott az ön-, és életutálatom, továbbra is feleslegesnek és elcseszettnek tartok mindent, mégis sokszor kapok pánikrohamot, attól félek, hogy holnap- holnapután a közeljövőben, vagy akármikor meghalok, és ez a félelem teljesen kikészít.

Nem tudom elviselni a gondolaot, hogy megszűnök, hogy a világ megy tovább nélkülem, úgy érzem sokkal jobb lett volna inkább meg se születni, és megtapasztalni az életet. Nem arról van szó, hogy mennyire hiányozna, semmi jó nicns benne, hanem inkább az, hogy látom, hogy ha nem szúrom el az elején, akkor rengeteg mindenre lehetett volna akár lehetőségem. És beleragadtam ebbe a gondolatba. Mit lehetne itt tenni?

26/F


2016. máj. 11. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szedd össze magad és hagyd abba a sajnáltatást. Aki meg akarja ölni magát az meg is teszi, neked meg a figyelem kell.
2016. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha végigolvastad volna, amit írtam, vagy menne a szövegértelmezés, akkor felfogtad volna hogy NEM AKAROM MEGÖLNI MAGAM, sőt, utóbbiakban a halálfélelemmel van problémám.
2016. máj. 11. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a gond veled, hogy baromira unatkozol. Foglald el magad. Sportolj, legyen valami hobbid, utazgass,olvass, festegess etc csinálj valamit. Mivel nem kötőd le magad semmivel így ilyen hülyeségeken agyalsz.
2016. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert te biztosan tudod, hogy mivel töltöm a napjaimat. Sportolok, tanulok, dolgozom, eljárok ide-oda, de hiába, minden üres.
2016. máj. 11. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol írtam, hogy szerintem meg akarod ölni magad? Talán épp az ellenkezőjét, nem?
2016. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, csak arra utaltál, hogy úgy teszek, mint azok akik öngyilkossággal fenyegetőznek (bár nem tudom, őket miért kell azzal b*sztatni, hogy ők "csak" fenyegetőznek), de közben fel akarják hívni magukra a figyelmet. Ha sajnáltatni akarnám magam, meg figyelmet felhívni, akkor pont nem egy anonim oldalon totál ismeretlenek között, INTERNETEN tenném, hanem ismerőseim, barátaim, családom körében, csakhogy erről szó sincs.
2016. máj. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!